Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Usluge uljepšavanja /

Čišćenje bunde od umjetnog krzna

Pozdrav cure, zaprljala sam novu bundu od umjetnog krzna i iako nemam nade da će to otići, ipak bi htjela probati, pa znate li možda neku dobru kemijsku čistionicu u Zagrebu?
2016 01 25
ja svoje bunde od umjetnog krzna redoito perem u perilici, na 40*.
2016 01 25
Gitadevi, pise li na tvojim bundama da se ne smiju prati u perilici? Na moj pise pa ne znam sto bih, vjerojatno kemijsko. :/
2016 01 25
Na jednoj je mašina prekrižena ali ja se na to ne obazirem. Otkad sam jednom kupila bijeli ljetni komplet - široke hlače na laštik i top bez rukava od pamučnog indijskog platna, na kojem je ista ta mašinica bila prekrižena - što se, ako ćemo pravo, ljeti mora oprati nakon jednog ili dva nošenja, prestala sam na to obraćati pražnju. Imam tri i sve tri perem tako, ako je loše vrijeme sušim ih u sušilici i sve su divne i pufaste (jedna tirkizna! nije ni b od boje pustila, a kamo li šta drugo).
2016 01 25
O pa super, puno hvala! :)
2016 01 25
I ja svoju perem u perilici, a nakon toga je ubacim u sušilicu. Čak je ljepša kad izađe iz stroja, mekana i mirišljava
2016 01 25
hm moj problem je što je bunda bijela, i cijela desna strana je zaprljala od bljuvotine od vina :/ možda bundi ne bi bilo ništa da u opreme u mašini, ali ne znam dali bi te mrlje izašle..
2016 01 25
Sad je kasno, ali za možebitni drugi put, na svježu mrlju od vina staviti veliku šaku soli. Ona upije vino, a onda baciti stvari na pranje Pokušaj s venišem- Mislim, šteta je već napravljena, pa ne može biti naodmet isprobati
2016 01 25
hvala na savjetima, nadam se da ću uspijeti rijepti se tih mrlja
2016 01 25