Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

FASHIONHOLIC kako do nje

Blokirana je a htjela bi kontaktirat sa njom? Ima tko mozda kakve pod,fb profil ili nesto drugo? Hvala
2016 01 26
ima novi profil modoholic ili tako nesto ali ne mogu naci....
2016 01 26
ima već i novi,FASHIONHOLIC2 ..,nešto tako
2016 01 26
ali mislim da joj ni taj neće dugo..,sad je pod opis artikla stavila "jednom nošeno" a slike s etiketom
2016 01 26
Na oglasima piše "kao novo, kao što se i vidi na slici" i da je nošeno samo jednom, a na slikama je artikl još s etiketom. To onda znači da je artikl slikan prije nošenja, odnosno slike ne pokazuju stvarno stanje artikla. Ili to ili preprodaje pa se pokušava "sakriti" tvrdnjom da je odjeća jednom nošena. haha XD
2016 01 26
A tek opis "o meni" haha. Tvrdi da ne preprodaje i da su svi očajni i ljubomorni, a onda stavi link sa stranicom na kojoj preprodaje ..... jao
2016 01 26
I ako preprodaje ,njena stvar.Nije da nekog pravdam al ako ćemo govorit o preporodaji onda ovde ima jako puno ljudi koji to rade,pa neka onda sve eliminiraju.Drugi isto naručuju stvari sa ebaya pa ih prodaju po 10 puta većoj cijeni.
2016 01 26
Ma gluposti, nek prodaje. Ljudima dobro dođe ako ovdje nađu neku novu novcatu stvar ili da imaju nekog preko kog mogu naručivati sa ebaya i slično ako sami to ne mogu. Ja osobno ne znam što bi da ovdje nema takvih i onih koji prodaju nov nakit s tih jeftinih stranica za 25 kn, a ne da po dućanima to isto kinesko smeće plaćam po 100 kn i više. ,:(
2016 01 26
Žena je ženi vuk...
2016 01 26
Nema smisla ovo blokiranje korisnica kad se blokirane korisnice ponovno registriraju na krpice iznova i iznova. Te se sve više gomila istih blokiranih profila. Nepregledno za tražilicu, jer izlaze artikli korisnica sa kojima se više ne može kontaktirati jer su blokirane. Sve u svemu to sve usporava stranicu...
2016 01 26
Ni meni preprodaja ne smeta jer nikako ne utječe na mene. Preprodaja je ilegalana, zato je zabranjena na stranici.
2016 01 26
Inače bi se radilo o onoj dobroj staroj žena je ženi vuk, ali ovo je jednostavno protivno pravilima. Pa vlasnik stranice je tako odredio, a ne neka namćorasta zavidnica. [:sokiran]
2016 01 26
Protivno je zakonu. Ne pravilima krpa. Zakonu.
2016 01 26
Hvala vam cure,super ste ;-)
2016 01 26
> Kristina333: > I ako preprodaje ,njena stvar.Nije da nekog pravdam al ako ćemo govorit o preporodaji onda ovde ima jako puno ljudi koji to rade,pa neka onda sve eliminiraju.Drugi isto naručuju stvari sa ebaya pa ih prodaju po 10 puta većoj cijeni. pa i trebalo bi ih sve maknit
2016 01 27
1 2