Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Najdraži citati

Cure pozdrav, zanimaju me vaši najdraži citati .. Meni su moja dva koja sam ja smislila i imaju veze s mojim dosadasnjim iskustvima -ako ne provedeš dovoljno vremena sam, nikad nećeš znat tko si zapravo -oni brinu puno manje nego sto mislis a i ti si među njima (Bolje zvuče prevedeni na eng haha) Iako mi prvi zvuči toliko tečno da čak mislim da sam ga negdje čula haha:) Dali vi imate neki citat ili recenicu koja vas nadahnjuje ili jednostavno ste je sami smislili ?
2016 01 30
Mi znamo što jesmo, ali ne znamo što možemo biti. definitivno nešto što me oduševilo :)
2016 01 30
Definitivno nadahnjujuća poruka
2016 01 30
Ima tišina kojih se sjećam više nego najljepših riječi....
2016 01 30
To nije moj cirkus i to nisu moji majmuni.😂
2016 01 30
Nemam najdrazi citat jer ih prebrzo mijenjam.... Al evo ovi su simpaticni iz zadnje knjige "Njena mladost-bez erotike, njen zivot-bez poroka, njene cipele-bez stikli! Da li bi spavao sa njom? Sa istim zadovoljstvom sa kojim bih tucao neku ogromnu knedlu bez prezle, u cijem sredistu je gnjecava sljiva iz konzerve" "Svi proroci posle Hrista, jedu govna" "Da sam mogao da zivim kako sam zeleo, nikada ne bih napisao ni reci, a najverovatnije ne bih uopste citao"
2016 01 30
Simsim zadnja 2 su vrh
2016 01 30
Ponekad nakon razgovora sa nekim ljudima, covjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno postovanja skine kapu pred magarcem... <3
2016 01 30
Bolje izdati knjigu nego prijatelje...
2016 01 30
Brdosuza, veliki like ..sad sam se sjetila citata mog susjeda koji mi je jedan od najdrazih, poučnih i najsmijesnijih "Bolje jesti svoja govna nego tuđa"
2016 01 30
'The best way out is always trough' 'Success is how high you bounce when you hit the bottom' Ovo su mi najdrazi motivacijski :)
2016 01 30
Frankly my dear I don't give a damn ;)
2016 01 31
..nema veceg luksuza od mirnog sna i ciste duse...
2016 01 31
Budi ono što jesi,svi ostali su zauzeti.
2016 01 31