Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Računala, elektični uređaji, internet /

Otkup laptopa

Znaci imam dva laptopa, stari su otprilike 8 godine, rade ali su jednostavno stari i ne znam tko bi ih uopce kupio za svakodnevno služenje s njima, pa me zanima ako itko zna postoji li negdje otkup laptopa (za 100,200 kn) a da nije problem u tome što su stariji? Svugdje sam našla da bi trebali biti stari oko 5 godina.. ,:(
2016 02 01
Pratim. :") Isto imam jednu starudiju koji radi
2016 02 01
ako tražiš tako sitne novce, a da laptop stvarno radi ne bi trebao biti problem prodati ih na njuskalu, posebno nekome tko traži dijelove se to super isplati
2016 02 01
Mene isto zanima, ali za dijelove novog laptopa. Nezgodom više ne radi, ali postoje dijelovi koji se mogu iskoristiti za popravke i dr. Pa se i ja nadovezujem na ovu temu ako tko zna i za takav slučaj :)
2016 02 01
Njuskalo probajte, prodala sam dva, jedan mi još stoji, puno kupaca koji uzmu podatke i ne jave se, pripremite živce :)
2016 02 01
> batmaan: > Njuskalo probajte, prodala sam dva, jedan mi još stoji, puno kupaca koji uzmu podatke i ne jave se, pripremite živce :) Hvalaa! Kako si ih slala? :")
2016 02 01
Pouzećem prvi, kupac je pokrio poštarinu unaprijed. Drugi je bio primopredaja :) Treći čeka već dugo, još malo postat će neprocjenjivi antikni primjerak :@
2016 02 01
> batmaan: > Pouzećem prvi, kupac je pokrio poštarinu unaprijed. > Drugi je bio primopredaja :) > Treći čeka već dugo, još malo postat će neprocjenjivi antikni primjerak :@ :') Ovog zadnjeg se i ja bojim.
2016 02 01
Vidjela sam da se na fb-u u grupama za prodaju stavljaju takvi oglasi a i na njuškalu. U svakoj grupi gdje se nešto prodaje ima takvih oglasa. Ali teško od 100kn, možda 50 na dalje.
2016 02 01
jesu li ispravni? Frendica traži baš tako nesto, ne mora biti avion, samo da moze na net i word
2016 02 01
Moj više nije, krepa mu je hard disk, trebala bi uložit 300injak kn za novi, ne isplati se za laptop skoro 10 godina star kojemu bi bilo što moglo sljedeće krepat..
2016 02 01
Ma ja imam takav sad, prastari, sve može ali jedva. Kompjuter mi je riknuo a ovo sra*e dobro dođe dok ne skupim paru za popravak.
2016 02 01
Ja trebam laptop samo za gledanje crtića za klinku trebam. Ponude u inbox.
2016 02 01
Ako koga zanima za dijelove: Više na: https://www.hitna-pc-sluzba.hr/otkup-laptopa.html
2021 11 23
Ma ima ih pun Zagreb, ja sam nedavno prodala dva laptopa ovima: https://www.otkupzg.com Samo zato jer su mi bili blizu. Ali može se tražiti još...
2021 12 01
1 2 Sljedeći