Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

ne kuzim zasto

Da, Fedora..to je taj opis :D Ova je jos mala beba kakve su znale bit.
2016 03 05
Zahvaljujući beskraju ljudske gluposti, vlasnik Zare je drugi najbogatiji čovjek iza Gatesa. Naravno, ne samo zahvaljujući Zari, vlasnik je i Bershke, M. Duttija, Stradivariusa, P. and Beara i slicnih supermegakul naziva koji se trpaju po tagovima na krpicama jer su taaako kul i kad ih nosiš (i niš drugo osim toga, nedobog no name, božesačuvaj :o) tek onda dobivas na vrijednosti kao ljudsko biće i tvoj život počinje imat smisla....
2016 03 05
Hvala na pitanju, nemam ni jedan komad tog brenda čije ni ime neću izgovoriti, jer mi se gnjusi. Ali imam zanimljivo iskustvo - javila mi se cura za zamjenu, za jedan komad nakita nudi što god želim iz njenog ormara. Trenutno sam u mahnitom zgrtanju novčića, kako i piše u mom profilu, ali pristojno pogledam kad ono - Zara do Zare i nešto malo manga, plus dva tri Guessa - brrrrrr :s ! Pristojno zahvalim i kažem da nisam ništa našla, a ona mi odgovara,'Pa, kako nisi, skoro sve je Zara?!? Eto........
2016 03 05
> gitadevi: > Hvala na pitanju, nemam ni jedan komad tog brenda čije ni ime neću izgovoriti, jer mi se gnjusi. > Ali imam zanimljivo iskustvo - javila mi se cura za zamjenu, za jedan komad nakita nudi što god želim iz njenog ormara. Trenutno sam u mahnitom zgrtanju novčića, kako i piše u mom profilu, ali pristojno pogledam kad ono - Zara do Zare i nešto malo manga, plus dva tri Guessa - brrrrrr :s ! > Pristojno zahvalim i kažem da nisam ništa našla, a ona mi odgovara,'Pa, kako nisi, skoro sve je Zara?!? > Eto........ seriously? žena ti je ekšli rekla "kako nisi, sve je zara?"???????? ajme koji LOL
2016 03 05
Ja kontam da je.sad neka "majda " u modi..samo na to nailazim. . Ala majda.. tko je to.?
2016 03 05
> Nina87t: > Ja kontam da je.sad neka "majda " u modi..samo na to nailazim. . Ala majda.. tko je to.? :') :') :')
2016 03 05
Ja samo znam da su postole iz maxi nove tu popularne (ali po masnim cijenama)...koje su bile lajk JC...ali zbog njihove popularnosti na stranici..uskoro cemo biti svjedoci taga "lajkmaxinova" :') :')
2016 03 05
Ozbiljno, tako mi je napisala :o
2016 03 05
Ne kužim toliku pomamu za Zarom, pa obični street style brand neznatne kvalitete :o Ni meni prodaja ne ide, ja se snalazim super na novim krpicama i sve mi je ok, ali valjda mnogima ovdje nije pa je i prodaja stala.... Možda da imam štogod Zarino pa bi mi išlo x-) x-) jer uvijek su i kod mene prvo odlazile Zarine stvari, ali moram priznati i Desigual brzo ide.
2016 03 05
ni meni nije jasna ta zaluđenost zarom, imam 2 komada tog brenda pa i njih se želim riješit :p al zato curke moje šta je meni kesidov napet uuhh...cekam vrijeme lajk kesidov x-)
2016 03 05
A koja je pomama za petite jolie majicama iz Metro a sa nasivenim lutkama po 600kn ?
2016 03 06
> anamajic14: > A koja je pomama za petite jolie majicama iz Metro a sa nasivenim lutkama po 600kn ? haha, ma da? oriđiđi?
2016 03 06
Jooooj, kukyst, ja sam apsolutni zaluđenik Kešidovom :") :") :") ! Kad sam ih otkrila zaljubila sam se (i ta zaljubljenost traje godinama), pa sam napisala jedan zaljubljenički mail Kešidovima - par mjeseci nakon toga smo organizirali i dejt, sprijateljili se i dugo se družimo, a svako malo se spomene taj mail, ono - na rubu za tražiti policijsku zaštitu od manijakalnog obožavatelja :') Imam veću kolekciju Kešidova od njih samih <3
2016 03 06
> gitadevi: > Jooooj, kukyst, ja sam apsolutni zaluđenik Kešidovom :") :") :") ! > Kad sam ih otkrila zaljubila sam se (i ta zaljubljenost traje godinama), pa sam napisala jedan zaljubljenički mail Kešidovima - par mjeseci nakon toga smo organizirali i dejt, sprijateljili se i dugo se družimo, a svako malo se spomene taj mail, ono - na rubu za tražiti policijsku zaštitu od manijakalnog obožavatelja :') > Imam veću kolekciju Kešidova od njih samih <3 aaaaa vata me ljubomoraaaa x-) ako se odlučiš riješit koje krpice (mada sumnjam) plzz javi se :") a ja ,ja i smršavim za nju :P
2016 03 06
> mirnaz: > u zadnje vrijeme mi je super Reserved. slažem se- imaju dobre torbe :D
2016 03 06