Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Dan žena,8.0žujak

Ovim povodom čestitam nam svima Dan žena,8.ožujak.Živjele žene,majke,kraljice.
2016 03 07
Lijepo od tebe. Iako moram priznat da su mi ti "znakoviti" dani toliko plitki. Poput Valentinova:danas je Valentinovo pa ćemo se danas voljeti više nego inače,ono - nasilu. Da bi se u miru sutra i ostatak godine opet mogli svađati,prkositi,varati jedno drugo itd. Nije utjeha ni ako će neka potlačena,omalovažavana ili mlaćena žena sutra biti pošteđena tko zna kakvih grozota. Jedan dan lijepih riječi u godini je premalo... :/
2016 03 07
Slažem se sa jackrussel, dan kao i svaki drugi ali je toliko tužno da se samo zato jer je 8. mart kupuje cvijeće, i ostalo za nas žene. I ne volim ni valentinovo ni ništa slično upravo zbog toga. Kako moja mama kaže "ako me voli samo zato jer je valentinovo, ne mora me nikako ni voljeti". To su sve gluposti, samo da se potroše novci.
2016 03 08
Slažem se da bi se češće suprotni spol trebao sjetiti zena ali Valentinovo je izmišljeni praznik,i još uvjek se ne zna prava istina o nastanku tog praznika,samo nagađanja. Ali 8.mart je svjetski dan žena,iza kojeg stoji neka prava priča i drago mi je da imamo svoj dan u godini <3 :")
2016 03 08
u ovom vremenu gdje su radosne vijesti i pozitiva vrlo rijetki, treba istaknuti osobe koje podižu svoje obitelji, žrtvuju sebe i svoje vrijeme za obitelj, za susjeda, za prijatelja.. žene koje provedu noć plakajući, a ipak se ustanu i skupe snage da drže sve pod kontrolom, one koje su bolesne, a ipak podižu bolesnu djecu i ponekad zaborave na sebe, koje ne pojedu čokoladu da bi ju ostavile djeci.. i kad već nema osoba koje će 365 dana cijeniti to blago, nek na današnji dan svaka dobije čestitku koju zasužuje, od stranca ili od voljene osobe, lijepo je i laska. sretan dan svim ljepoticama.. <3 !
2016 03 08
svaki dan bi trebao biti dan zena ,i svaki dan bi trebalo poštivati zene ,sve ljude :)
2016 03 08
Sretan nam dan :DDDDD
2016 03 08
Drage moje zenice..i svi oni koji se osjecaju tako;)...sretan vam nas dan! Odvojite koju minuticu samo za sebe... Nije bit ovog dana da nam netko nesto pokloni....nekakvu kitu neceg :') ...ili slicno tome...bitno je da uzivamo u samoj cinjenici da smo zena...i spoznaji da imamo jednaka prava kao svako bice sto udise ovaj zrak... Kite su sporedna stvar danas... :') :') ..ali ako uleti...nemojte odbiti! :') ;) <3
2016 03 08
Datum ni praznik nisu plitki i služe kao podsjetnik na sve što su hrabre, snažne, svjesne i mudre žene morale podnijeti, učiniti, žrtvovati, oživotvoriti da bi si u kolikoj/tolikoj mjeri osigurale mjesto u svijetu, vremenu i ljudskom shvaćanju, koje im po prirodi stvari pripada. Plitki su oni koji datum i praznik doživljavaju i bilježe iz kurtoazije i reda radi. Jackrussel, meni je malo neukusno uspoređivati obilježavanja jednog povijesno značajnog dana s komercijalnom bljuzgom kakvo je Valentinovo. Čestitam nam, jer smo velike :") !
2016 03 08
Brdo :') :') :') <3 !
2016 03 08
lotofme, <3
2016 03 08
> Brdosuza: > Drage moje zenice..i svi oni koji se osjecaju tako;)...sretan vam nas dan! > Odvojite koju minuticu samo za sebe... > Nije bit ovog dana da nam netko nesto pokloni....nekakvu kitu neceg :') ...ili slicno tome...bitno je da uzivamo u samoj cinjenici da smo zena...i spoznaji da imamo jednaka prava kao svako bice sto udise ovaj zrak... > Kite su sporedna stvar danas... > :') :') ..ali ako uleti...nemojte odbiti! :') ;) <3 :') :P
2016 03 08
gita,poanta je u ovome: Smatram da upravo one kojima bi život bio podnošljiviji kad ne bi bile roda kojeg jesu: -smatraju ovaj dan trivijalnim -ili uopće ne znaju za njega. Svaka čast amazonkama,pojedinkama koje su se zalagale i danas se zalažu za bolji položaj žena u društvu općenito,ali to je tek sitan koračić prema činjenici koliko u svijetu ima preteških sudbina istih. Kad samo pogledam Dankin video,mučno mi je slaviti neku pobjedu,dok u svijetu još milijuni pate. Neke bitke su dobivene. Hvala im za to. One su učinile ovaj dan velikim i poštujem ih,od naše Marije Jurić Zagorke,preko sufražetkinja do semafora sa suknjom u Španjolskoj(!). Svaka od nas se bori na svoj način jer i po prirodi smo žilave. Sretno svim ženama svijeta u borbi za vlastito JA. Dolje marketing i korištenje krvavo izborenih dana za promidžbu i biznis. Ovo je ipak NAŠ dan! <3
2016 03 08
> Brdosuza: > Drage moje zenice..i svi oni koji se osjecaju tako;)...sretan vam nas dan! > Odvojite koju minuticu samo za sebe... > Nije bit ovog dana da nam netko nesto pokloni....nekakvu kitu neceg :') ...ili slicno tome...bitno je da uzivamo u samoj cinjenici da smo zena...i spoznaji da imamo jednaka prava kao svako bice sto udise ovaj zrak... > Kite su sporedna stvar danas... > :') :') ..ali ako uleti...nemojte odbiti! :') ;) <3 Dobar savjet zlata vrijedi! :') :") <3
2016 03 08
> gitadevi: > Brdo :') :') :') <3 ! Gita :) I potpisujem sve sto si navela vezano za danasnji dan. <3
2016 03 08
1 2