Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Društvena događanja /

ORGANIZACIJA VJENČANJA - POMAŽITE CURE :)

Pretpostavljam da vas ovdje ima puno i udanih pa molim za pomoć. Zanima me da li je itko od vas angažirao agenciju za organizaciju vjenčanja ili možda netko vama poznat pa da znate nešto o tome . Svaka informacija je dobrodošla. Voljela bih prvo čuti neka iskustva,i okvirno kako se kreću cijene prije nego uopće krenem po agencijama za organizaciju :)
2016 03 09
Nisam...mislim iskreno da je to masno placanje usluge onoga sto mozes uciniti sama....svakako cest ti odluciti koje ce boje nesto biti...koliko ce cega biti..sto ce se jesti... Jos ti je ljepse otici u drustvu dragih osoba u potragu...prijateljica, obitelji..decka..i zajedno to proci..:)
2016 03 09
Pa da ,ako su neki masni novci u pitanju rađe bih sama organizirala...Malo je problem što sam ja za sada još uvijek u Osijeku a to sve treba organizirati u Zagrebu pa sam se najviše iz tog razloga mislila odlučiti za neku agenciju koja bi mi jednostavno ponudila par sala,fotografa, i svega ostaloga pa da imam manje hodanja i obilaženja
2016 03 09
evo, ja se udala prije 2 godine u Zagrebu. u starogradskoj vjećnici :-) baš mi je bila jako lijepa. i sve smo sami obavili, i bilo je jao zabavno. nemoj propustiti to iskustvo :-)
2016 03 09
Da..priznajem..to ti je bas nezgodno :/ Sretno u potrazi..i nadam se da ces naci nekog povoljno :) Zelim srecu..i cestitam!:)
2016 03 09
Evo mi se zenimo u 4. mjesecu u jednoj vili u opatiji, angazirala sam najpoznatiju rijecku agenciju za uredenje sale. Uredenje 10 stolova i nas za maldence (dakle ukupno 11), rasvjeta cijele sale, dim i oni baloncici prilikom prvog plesa, ploca sto stoji na ulazu sa popisom stolova i imena gdje tko sjedi 5000 kuna. Sa tim da je uredenje stola za mladence najskuplje (1500 kn). Ja sam razmisljala da se sama toga uhvatilm, ali jednostavno nisam stizala uz malog pisulinca doma, a bome nisam imala ni zivaca za to sada, kao ni ideja. 😂😂
2016 03 09
Frendica angažirala dvije cure za pomoc u organizaciji vjenčanja. Na kraju je ona sve našla od ukrasa (tj naručila preko neta), a te cure su doslovno nekoliko tisuća naplatile posao kićenja papirića, postavljanja ploča sa oznakama koji stol je za što (ali ih je kao i sve, frendica nabavila) i ukrasnog okvira za slike sa špagom razvučenom (posao koji zahtijeva vrrrhunsko znanje, jel) i puhanja balona. :') Ali moja frendica visoko cijeni sve što skupo plati čak i kad to ne vrijedi pišiva boba pa je bila jako zadovoljna. :') Bila reportaža o tim curama na tv-u, pa kad nadem okačim poduzetnice godine. x-) MIslim da su oko 6000 kn naplatile taj nevjerovatno teški posao. Za jedno jutro obavljen. Posao. Jel.
2016 03 10
Ma kakvi organizatori, kod nas je to prodavanje magle. I preskupe su im usluge. Sve ovisi kakvo vjencanje zwlis, hoce li to biti svatovi ili samo vecera i sl. Postoji par kljucnih stvari kojima se trebas voditi i kada to rijesis sve ostalo je lako. Treba samo poceti na vrijeme. Sto se tice teme, o njoj razmisljaj zadnjoj, kada bukiras lokaciju. Ne mora biti da ce prostor biti primjeren ( npr . boja zidova, plocica ili tepiha, oblik stolova ) Ostati ce ti puno vremena za estetiku, ne brini. Trebas prvo vidjeti sto se nudi. Cvjecare se bave uredivanjem sala i dosta su jeftinije. Neke sale nude stolnjake , navlake za stolice i sl. Meni je cvjecara uredivala salu, na svakom stolu okruglo ogledalo na kojem je stajao visoki svijecnjak ( sa svijecama naravni) i cvjetni aranzman. Krletke s cvijecem i svijece na svedskom stolu, mladenacki stol po zelji. 3700 kn, s tim da je ta cijena ukljucivala i moj buket i kicenje auta, te revere za kicenje roditelja i kumova. Od sale sam imala navlake za stolice, i ukrasen strop onim bijelim visecim materijalom. Kod kuce sam sama ukrasavala, ni 1000 kn ne nije kostalo.
2016 03 10
sve bolje sale imaju slike na netu. vecina cvjecarni i fotografa ima primjere svojih radova. pozivnice i zahvalnice isto mozes nac na netu i sama narucit. mi smo vecinu odradili sami, tj. ono sto smo mogli (dizajn pozivnica, izrada kitica/revera, ukrasavanje doma i u crkvi). ako te jos bilo sta zanima, slobodno se javi u inbox :) mislim da nema smisla nekome placati za sve to zato sto ionako nitko drugi nece odlucivat, nego samo ti (a mozda malo i buduci muz :p ). ali ako imas viska novaca, daj meni 5000 kuna pa ti sve odradim :D jeftinija sam od one dvije koje traze 6000 :D
2016 03 10
slatki stol sad vise-manje svi imaju. mi smo mogli birati hocemo li da nam kolace stave na svaki stol pa da tako stoje cijelu noc (tak je uopbicajeno) ili da sve stave na jedan poseban stol pa svatko ide po njih kad zeli (i koje i kolko zeli :) )
2016 03 10
Najvazniji je popis, prvo sto mora znati je tocan broj ljudi koji dolaze ( plus minus 10 tak ljudi). O tome ovisi sala ( jel prima kapacitet ljudi), raspored stolova u sali i na kraju cijena. Kasnije , ako bude dogovorala s cvjecarom uredenje, samo kaze broj stolova i odmah se zna, broj aranzmana, svijcnjaka i sl. @ brdosuza ja sam sebi radila roze pompone i vjesala na sator :) izgleda super a jednostavno za napraviti
2016 03 10
pozdrav.. drago mi je da je otvorena ova tema :) evo da se i ja pohvalim, mi smo odredili datum i za god dana je svadba :) ja sam si uzela vremena i sama naapravila planer za vjencanje u koji sam napisala apsolutno sve sto treba organizirati i sve podatke, dokumente i sl. koje treba skupiti :) vrlo jednostavno, ne uzima puno vremena i na vrijeme ces moci poceti planirati... aa organizaciju obavi sama.. ja sam se vec raspitala i shvatila da ima ducancica i stranica na internetu gdje sve nabavis jeftinije nego sto bi oni naplatili :)
2016 03 15
Ma nemaš potrebu za organizatorom.. I onako te mora pitati za svaku sitnicu,a naplatiit će ti sve masno.. Ja se udajem sad za dva tjedna i sama sam sve organizirala i imam svadbu od 250 ljudi i nisam se niti za jednu stvar do sada naživcirala.. Facebook i forum za vjenčanja su odlični, saznaš sve šta te zanima.. Na papir si stavi sve što želiš imati i onda po redu rješavaj.. S tim da salu, bend i fotografa dogovori što prije i onda laganini sve ostalo... Uzmeš jedan vikend i dođeš u Zagreb i dogovoriš za vikend da odeđ u salu, naći se sa bendom, fotografom.. Pozivnice možeš preko internat dogovarat, ne trebaš uživo. Vjenčanice možeš isprobavat u Oijelu ili dat šivat kod Gray Puno tih stvari se da dogovoriti telefonski za početak i kad dođeš u Zagreb, samo se nađeš s njima i uživo dogovoriš detalje.. Ja bi ti preporučila da organiziraš sve sama tj. sa budućim, za organizatoricu nemaš potrebe.
2016 03 16
navodno da se organizatori vjenčanja naplaćuju od cijene koju uspiju izboriti. da pojednostavim: ako cvjećarka košta 2000 kn, organizatorica spusti cijenu na 1700 i tu razliku zadržava za sebe isto je i sa stolicom u restoranu i svim popratnim stvarima. ja sam ju mislila angažirati ali samo iz razloga jer sam mislila da nema šanse da stignemo, ali mi na kraju nije trebala i sve smo sami napravili za 3 mjeseca
2016 04 22
1. ne kužim ovo šta cure pišu da moraš sama postavljati popis gostiju. pa meni su to u sali napravili i svim mojim curama koje su se udale 2. dim, balončiće i light show ima apsolutno svaki bend (koji drži do sebe) 3. ""ploca sto stoji na ulazu sa popisom stolova i imena gdje tko sjedi "" = također ima svaka sala koja drži do sebe prema tome, kad se zbrojimo i oduzmemo, mislim da možeš i sama sve napraviti :")
2016 04 22
1 2