Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Pošla ja na Asos...

Dakle prvi put u životu odem ja na slavni Asos stranicu...kontam uštediti na shoppingu...kad ono cijene nenormalne! Kako svi pričaju o tom asosu kao super povoljnom...našla sam čarape za 5 eura kao najjeftinije.... Jeli ja ne znam tamo dobro tražiti ili to ovisi o rasprodajama... Jesu li bar kvalitetni za cijene koje imaju ili samo nabijaju cijenu zbog činjenice da kopiraju slavne dizajnere... Molim savjet ekperta..znam da vas ima puno!
2016 03 31
Ja sam dosad posjećivala isključivo kategoriju di su rasprodaje haha inače su mi cijene nepristupačne.
2016 03 31
Ja sam usla i u kategoriji outlet ma nisu ni tamo cijene kako su cure to prikazivale...
2016 03 31
Ja tamo samo gledan 8-)
2016 03 31
Hahah pariš oči sto bi se reklo...
2016 03 31
Upravo tako! I onda si kazen mah tako i tako ja u to ne mogu stat :')
2016 03 31
Nije Asos jeftin. Dezinformacija. Btw.isti brand poput jeftinijih River Island, Missguided, Boohoo, Club L, NaaNaa,Lipsy i sl.na Asosu cesto nisu azurirani pa su cijene vece dok su isti artikli na svakoj official stranici jeftiniji, bar malo. Na Asos saleu snizeno za lupam 10eura a na missguided za 16eura. Spor je i shipping ako ne potrosis puno, 16 dana stizao paket a 550kn potrosila.. Vec iznad 900kn stigao za 4dana. Jeftinije je npr.G star trapke sto sam gledala mafa te ne postoje na official G star str. Cak sam jednom kontaktirala R.Island da vidim zasto oni jedan artikl nemaju a Asos ima..to je vec bilo proslo tj.outlet i rasprodan na RI, a na Asosu ostalo i puna cijena. Mada je to dobro jer sam bas silno htjela jaknu. Za povrat su jedino ekspresni :)
2016 04 01
Meni isto skupo... Pogledala par puta..i vidim da nemam sto traziti tamo :')
2016 04 01
O Boze, sad bi svi cijene na Asosu ko sto su kod kineza na ebayu ,:( ,:( cijene sasvim realno odgovaraju kvaliteti i da, za to sto se dobije su sasvim jeftini i pristupacni. Ovdje presveta zara i sl brandovi za iste i vece cijene nego na asosu daju nekvalitetniju robu. meni osobno je vise od pola ormara, sto odjece, sto obuce s njihove stranice i mogu reci da mi je vecina stvari kao nova i mozda sam pozalila 4-5 kupovina kroz ovih cca 5-6 god koliko narucujem od njih doduse, u zadnje vrijeme i slabo kupujem jer su mi ovi novi trendovi preruzni i tesko da nalazim nesto sto je meni po volji u novijim kolekcijama opcenito. a ovo sto sonja90 kaze za individualne stranice je istina, cijene nisu unificirane i ako kupujes, prvo provjeri direkt na stranicama, a i potrazi si kodove, cesto znaju biti + za prvu narudzbu se dobije 15% ako se ne varam sto se shippinga tice, nije vazno koliko se novaca potrosi, meni su i pakete od 100 funti znali slati postom, a ne kurirom, bitna je kilaza sve iznad 2kg ide overseasom, tako da ako natrpas npr 10 haljina po 5-6 funti, poslat ce ih kurirom express o svom trosku, a ako narucis npr samo 1 tenisice za 100, ici ce obicnom postom, a vrijeme stizanja paketa ne ovisi o njima vec o posti kada salju kurirom, 3. dan od slanja je kod tebe
2016 04 01
Lana cemu uzbuđivanje :') Nitko nije pricao o kvaliteti... Stvar je da je nekima skupo..netko nema posao...netko ima nahraniti obitelj... Ne mogu svi klikati po asosu...i narucivati za 100 funti...sigurno bi da mogu..
2016 04 01
> Brdosuza: > Lana cemu uzbuđivanje :') > Nitko nije pricao o kvaliteti... Zapravo, jest. ,:) U prvom postu još. :D
2016 04 01
Lanazg u potpunosti si u pravu u usporedbi kvalitete Zare i slicnih kad govorimo o skupljim artklima, kao i za kvalitetu nekih povoljnih artikala kakve nadjemo na ebayu.. samo treba cesce "loviti" dok ima broja kad krene sale. Onako globalno gledano je skup,kad bacis oko...i zahtjeva trazenje i lovljenje popusta i dr. Malo je i nabacan, pregledala sam sve haljine..i shvatim da postoji jos kategorija "Wedding guest" za svecanije, ..poslije shvatim izdvojen "Outlet"..i tak, to me uspjesno odbijalo do nedavno :P Ovo za kilazu nisam znala, mislila sam da kao i kod dr.ovisi o potrosenoj cifri, tnx :)
2016 04 01
> Uljeshura: > > Brdosuza: > > Lana cemu uzbuđivanje :') > > Nitko nije pricao o kvaliteti... > Zapravo, jest. ,:) U prvom postu još. :D Da:) ...ali nitko nije napisao da zapravo nije kvalitetno.... Zena je pitala dali je kvaliteta dobra za tu cijenu...
2016 04 01
Slažem se s lanom. Baš volim taj Asos <3 Nekoć sam znala satima pretraživati ;') i tako lijepih stvari naći. Haljine po 10, 15€ koje i dan danas izgledaju kao nove.
2016 04 01
Bez uzbudivanja molim lijepo :P Napisala sam da su me cijene iznenadile jer koliko se o tom asosu pricalo kao o jeftinom ocekivala sam puno nize cijene... Zato sam i pitala da mi vi koje imate iskustva kazete da li cijena odgovara kvaliteti ili si cijene samo "nabijene" zbog popularnosti stranice... Sada kada kazete da roba jest kvalitetna onda je to vec drugi par rukava...osobno volim kvalitetne stvari po outlet cijenama...bas sam cudna zar ne :D :D Kakva je situacija sa velicinama? Jesu brojevi relani ili tipa talijanski... I kakvi su sa povratom? Tipa uzmem i ne svida mi se kako mi stoji...jeli pegla sa vracanjem?
2016 04 01
1 2