Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Prehrana, recepti, ekologija /

ili ili ili ?

Ovo je tema za prehrambene proizvode, a petak je naveečer.. Tamno ili svijetlo pivo? Koja vrsta vam je najdraža? Ja sam npr. oduševljena i Crnim Karlovačkim i u pivovari sam probala svijetlo Delirium tremens, šou od piva. Šta preporučate ? xo
2016 04 22
Joj, probala sam belgijsku pivu sa čokoladom - 11% Iako nisam neki pretjerani obozavatelj čokse, pivica me oduševila. Puni karamelizirani okus... već mi sline cure :') Inače, Nikšićko, Karlovac, Tomislav... samo sa Tomislavom zna biti zeznuto ,:)
2016 04 22
Nikšičko ajme i svjetlo i tamno, još ako se nađeš usred Beograda da ga popiješ, pravi pravi gušt ! :D A rezano hmm ?
2016 04 22
em ti smučkaju em ti se mučka :'D
2016 04 22
tamno <3 inače, Zmajska pivovara i sve njihove ljepote :-)
2016 04 22
> mirnaz: > tamno <3 inače, Zmajska pivovara i sve njihove ljepote :-) i zmajsko tamno, pa svi volimo pivo <3 (zmajsko ima i predobre čaše :') )
2016 04 22
Kao pravi lokalpatriot koji brine o prosperitetu svog grada- vjerna sam karlovačkom :D Tamnu ne volim, jedino guiness, ali košta ko svetog petra kajgana pa to rijetko pijem. Žuju ne bih popila ni da umirem od žeđi, a to mi se jedino nudi :D Ne volim ni craft pive, tipa zmajska, ne odgovara mi taj njihov citrusni štih. Ali zato paulaner mogu uvijek popiti. :")
2016 04 22
za zmajsko sam čula ali nisam probala. Svi hvale, a nikakako da ga se dočepam
2016 04 22
divno je divnoo, još ako je točeno - nemaš kraja :D A u pivovari je najgore degustirat, isprobao bi svašta, ali.. gutljaj po gutljaj. Vjeruješ li da je nekad cijelo društvo znalo naručit svako različito pivo, i onda degustacije koje je najbolje. Al nekako meni uvijek tamno dođe na svoje.. :D
2016 04 22
i pšenične "mutne" volim. sara, kod mene nema lokalpatriorizam, nego hedonizam, hahah, ali slažem se za žuju :")
2016 04 22
> SaraKedavra: > Kao pravi lokalpatriot koji brine o prosperitetu svog grada- vjerna sam karlovačkom :D Tamnu ne volim, jedino guiness, ali košta ko svetog petra kajgana pa to rijetko pijem. Žuju ne bih popila ni da umirem od žeđi, a to mi se jedino nudi :D > Ne volim ni craft pive, tipa zmajska, ne odgovara mi taj njihov citrusni štih. > Ali zato paulaner mogu uvijek popiti. :") Ako biramo između tih naših.. Sve osim osječkog, njega nikako nikako ..
2016 04 22
mrzim pivu
2016 04 22
> AndreaKod: > mrzim pivu rakija ?
2016 04 22
Čudi me da nitko dva klasa nije spomenuo ili bilo koju pivu iz medvedgrada :D Delicija kad god dođem u Zgb, lako za sve ostalo!
2016 04 22
Tamno tamno i uvijek tamno! O Sara, da! Medvedgrad i svaka njihova piva....nisam ju popila od faksa u Zegeu...a to je bilo prije punih 6 godina... :D
2016 04 22
1 2 3