Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

vi koje NEMATE ZIVOT

e a di nam je nestala ona koja nas je zabavljama jer se smijem depilirat u trudnoci i slicnim temama
2016 04 23
Pih, ja vec pet godina nemam zivota van posla i parka. Krivim klinju za taj fenomen.
2016 04 23
> AndreaKod: > e a di nam je nestala ona koja nas je zabavljama jer se smijem depilirat u trudnoci i slicnim temama Hahaha ta je briljirala svojevremeno ,:)
2016 04 23
bila ja kod ginica i rekla mu khmmm jos malo pa 35 po dogovoru racunajte na podvezivanje a on meni nemoj premlada si - al ak sad imam jos jedno dete nebum van do 60 -a on meni di van? u zivot hahahahha
2016 04 23
ti si samo ljubomorna na mene, tj. na mog stalkera :P
2016 04 24
> PetiElement: > A jbm, ja se uzruja na onoj temi s roditeljima kad nestade časkom :o Ode mi subotnji događaj večeri :P nemoj zezat da je pobrisana?! nisam ni skužila, ja odustala od nje; 30 godina, a ona ne zna di bi- šta bi- kako bi -bili bi- nebili bi....
2016 04 24
> maJa2015: > ti si samo ljubomorna na mene, tj. na mog stalkera :P Elaboriraj, nismo svi u toku.
2016 04 24
ajde majo da te svi cuju hahahah
2016 04 24
> blanka2: > > PetiElement: > > A jbm, ja se uzruja na onoj temi s roditeljima kad nestade časkom :o Ode mi subotnji događaj večeri :P > nemoj zezat da je pobrisana?! nisam ni skužila, ja odustala od nje; 30 godina, a ona ne zna di bi- šta bi- kako bi -bili bi- nebili bi.... Jedino sto zna je da ne voli primati kritike na svoj racun. Steta, imala je tema potencijala...
2016 04 24
> LeSock: > > maJa2015: > > ti si samo ljubomorna na mene, tj. na mog stalkera :P > Elaboriraj, nismo svi u toku. mah, duga priča jednom sam joj prilikom spomenula neku andgdotu sa pijanim likom koji me "maltertirao", pa je policija slučajno naletjela i privela ga zbog pijanstva.. :P :)
2016 04 24
> AndreaKod: > ajde majo da te svi cuju hahahah ja se ničeg ne bojim, meni je to presmiješno...
2016 04 24
ne bojis il ne sjecas?
2016 04 24
> LeSock: > Pih, ja vec pet godina nemam zivota van posla i parka. Krivim klinju za taj fenomen. hehe i kod mene slično, ali kod mene super ekipa u parku, dosta nas se već godinama i privatno družimo, moram priznati da nama bude skroz veselo
2016 04 24
> blanka2: > > LeSock: > > Pih, ja vec pet godina nemam zivota van posla i parka. Krivim klinju za taj fenomen. > hehe i kod mene slično, ali kod mene super ekipa u parku, dosta nas se već godinama i privatno družimo, moram priznati da nama bude skroz veselo Je, i kod nas je tak. Ali svaki je*eni dan dosadi covjeku. Veselim se kisi jer nema parka. Pa doma bjesomucno kartamo uno do sto. #facepalm
2016 04 24
> AndreaKod: > ne bojis il ne sjecas? a nis ja bila pijana............................ ...tada..
2016 04 24