Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

vi koje NEMATE ZIVOT

Ja nemam život :) Ali tema vam je zanimljiva , odmah pomislila svašta kad onoooo :O
2016 04 24
> maJa2015: > > AndreaKod: > > ne bojis il ne sjecas? > a nis ja bila pijana............................ > ...tada.. Dobro, to je bilo jednom ili redovito? Mozda si se covjeku dopala pa je potegnuo rakijicu-dvije da skupi hrabrost da ti pride :D
2016 04 24
martinka dobro dosla u klub
2016 04 24
> maJa2015: > hahahahahhahaha :P, sutra je nedilja nema busa, a odsada čekam zadnji tren :P Maja se vratila?!
2016 04 24
Hvala curke. Ovu duplu poruku neću komentirati uopće, nemam život ali imam vina u čaši tako da.... liječim stres :D
2016 04 24
peti element- pročitala upravo šta ti piše u profilu i umrla od smijeha, ti mm-a moraš negdje useliti, a mi se zezamo da će moj mm_odseliti na balkon, i ne da mi da mu radim raspored u ormaru više, kaže- "čuvam pozicije" , jer gdje god se pojavi mjesto useli još moje robice :')
2016 04 24
Martinka811-welcome! :")
2016 04 24
Meni je krpica preko glave , samo sakupljam, perem, peglam , pospremam ih i opet ispočetka. Majke mi kao da sam u začaranom krugu :P A sami muški oko mene i uvijek nešto treba i treba i kada moram svoj ormar pospremiti , onda sjednem i kažem -Ma sutra ću- ali nikada taj sutra grrrr
2016 04 24
E da, a vodene kozice sam imala prošle godine u tridesetoj godini života, tako da suosjećam :P
2016 04 24
evo nemam ni ja život haha, iako mi je 21 i svi su u mojim godinama većinom vani, ali eto ja doma u temperaturi
2016 04 24
:') :') barem si u starkama mogla lakše đuskat na cajku :') :') :')
2016 04 24
> blanka2: > :') :') > barem si u starkama mogla lakše đuskat na cajku :') :') :') ,:) Daj užas... :D uostalom, teško- klošarima bez štikli - ulaz zabranjen! x-) mrvicu sam umrla u sebi kad sam čula cajke u Sokolu tu večer , a još malo, kad sam čula da su petkom (ili subotom) u OTV-u latinoameričke večeri :,'(
2016 04 24
ja kasnim,ali također sam bez života ,i nadasve ljubomorna na sve ovdje ]:)
2016 04 24
ljubomorne, ljubomorne, nego šta! :') .....ispala i ja iz đira, ali svojevremeno sam izlazila u sax i melin, srećom cajke nikad nisu ulazile u ove prostore, barem u "moje vrijeme" :D
2016 04 24
> flapperLust: > ja kasnim,ali također sam bez života ,i nadasve ljubomorna na sve ovdje ]:) ne znam koji su gori, ovi nolajferi koji spavaju subotom uvečer ili ovi koji kukaju po forumima :')
2016 04 24