Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

vi koje NEMATE ZIVOT

bome ja se naspavala i naradila do sad ,:) ,:)
2016 04 24
> IvanaHercegovac: > bome ja se naspavala i naradila do sad ,:) ,:) Ja se nisam ni naspavala ni naradila, ali jos uvijek nemam zivota :D Spremam se za okrsaj s peglom ]:) @Nomadorganic mi smo blizu, mozemo na izlazak zajedno! Samo da smo do 10 doma ;)
2016 04 24
> LeSock: > @Nomadorganic mi smo blizu, mozemo na izlazak zajedno! Samo da smo do 10 doma ;) Do 10 ujutro, nadam se x-)
2016 04 24
adnji put kad sam bila vani u 12 sam rekla lako noc ekipo ja vise nemrem :,'(
2016 04 24
> NomadOrganic: > > flapperLust: > > ja kasnim,ali također sam bez života ,i nadasve ljubomorna na sve ovdje ]:) > ne znam koji su gori, ovi nolajferi koji spavaju subotom uvečer ili ovi koji kukaju po forumima :') :') :') fale mi one teme ,"poljubila sam ga ,dali sam trudna"? di su sve te troluše ? haha,nema ni najvećeg trola koji linka filmove, sramota hahah
2016 04 24
> AndreaKod: > adnji put kad sam bila vani u 12 sam rekla lako noc ekipo ja vise nemrem :,'( haha ja se umorim samo spremit za van ,:( ,:(
2016 04 24
Koliko vi curke imate djece kad ne morete ništa od njih?? Onako usitno brojim da minimalno svaka troje???? Ili??
2016 04 24
1 2 3 4