Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

popravak zuba-savjet

nisam bila jaaako dugo kod zubara i ne znam vise koliko su unaprijedeni u popravljanju zuba. imam jedan na kojem je ispala plomba i nastao karijes i sav se ozrznuo do mesa doslovno, ali korjen je dobar, pretpostavljam. Sad ako je korjen dobar dali se zub moze spasit? nebi ga vadilaaaa... Svakako cu otic zubaru pa sta bude ali ako mi itko moze pomoc svojim iskustvom bila bi zahvalna, bas me bedira pomisao na to da cu ga izvadit.
2016 04 29
Ako ti je korijen zdrav možeš ga nadograditi, ne moraš vaditi. Ne znam da li je bolje prvo slikas zube pa odeš sa snimkom da vide kakav je korijen 😊
2016 04 29
daj boze, samo da ne vadi... koliko me bude kostala nadogradnja?
2016 04 29
vjerojatno će ti raditi root canal i krunu, pripremi se na dug i bolan popravak. dakle, prvo će vidjeti je li zub upaljen (vjerojatno jest), otvorit će i staviti unutra lijek, a vjerojtno ćeš i morati popiti antibiotik. onda će svaki tjedan pomalo širiti zubni kanal, i na kraju staviti ispunu, i ako treba, napraviti vanjsku krunu. mene je koštalo cca 1200 kn.
2016 04 29
boze sacuvaj, pa toliko moju babu dosla cijela proteza. :')
2016 04 29
Bratić platio 1500 krunicu, ali on nema zdravstveno pa...
2016 04 29
Ja sam nedavno radila kod privatnika. Radilo se o nadogradnji četvorke i prezadovoljna sam :) Kod privatnika 4000 kn ali vrhunski napravljeno :)
2016 04 29
kod privatnika, naravno. preko zdravstvenog to obično ne žele raditi, preporuče vađenje. ne znam zbilja kolika je nadoplata za root canal.
2016 04 29
Ne znam što ti znači da se ozrznuo??? Odi prvo u svog zubara po savjet. Ništa ne možeš napamet. I dal te boli ili je bezbolno?? I koji je uopće zub u pitanju, mislum ako je umnjak bolje ga izvadit, što će ti...
2016 04 30
Najbolje da vidiš sa stomatologom sta i kako. Majo ne spominji umnjake, ja sam nedavno vadila 😢
2016 05 01
> Majalike: > Ne znam što ti znači da se ozrznuo??? Odi prvo u svog zubara po savjet. Ništa ne možeš napamet. I dal te boli ili je bezbolno?? > I koji je uopće zub u pitanju, mislum ako je umnjak bolje ga izvadit, što će ti... okrznulo * greska u pisanju
2016 05 01