Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Pula, preporuka...

S obzirom da ovaj vikend namjeravam do Pule, može neki prijedlog gdje ići, što pogledati, ima gdje kakav besplatan parking,... :D 8-) Gracias!
2016 05 04
Ako bude lijepo vrijeme, a kažu da hoće, onda si mozes napraviti odličan dan :) besplatnih parkinga ima po cijelom gradu samo treba naći :D ne znam sta te interesira ali definitvno prošetati lungo mare ili na verudelu, to je pored mora i puni baterije 100% :)
2016 05 04
Lollipop, što se tiče parkinga, ako ti treba baš za centar možeš naći mjesta za parking odmah na ulazu u Pulu (kada ideš onom ulicom prema vlaku), kod zgrada; iznad Vodovoda imaš Tartinijevu ulicu - Monte Zaro (bočno parkiranje kod zgrada), tamo se zna naći jedno ili dva mjesta...
2016 05 05
E kad je već tema o Puli i ja cu se ubaciti,pa molim Puljanke da mi odgovore☺,gdje u Puli ima new Yorker,Kika,lik,h&m,c&a,mango da ne nabrajam dalje zanima me gdje da idem ako hoću kupiti rifle,haljinu,majicu, dječju robicu itd..l..Jel ima uopće,ne znam a, posto sam doselila blizu,u Osijeku je to sve na jednom mjestu portanova,avenuemall...čula sam da se gradi neki centar, pa se nadam da ce biti sve na jednom mjestu👍👌
2016 05 06
Hahaha nigdje u puli nema nijedne navedene trgovine nazalost, otvara nam se centar tek krajem 9 mj. U puli imas u centru grada samo tally weijl, terranova, oviesse, yamamay. calzedonia, nike i adidas i to ti je sve :')
2016 05 06
Hvala ti na odgovoru, onda jedva čekam 9.mjesec,a i čudno kako to da prije nisu otvorili neki centar gdje imaju te trgovine, a Pula je sjedište Istre pa je bio i red!👌
2016 05 06