Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Šminkanje, Vinkovci

Pozdrav, ima li koja curka preporuku za vizazista u Vk? :)
2016 05 11
Pozz, od srca vam preporučam Ivanu iz Nuštra. Imate njen profil na fejsu, piše Iva make up. Same pohvale za nju i njen rad, cijena pristupačna 😊 Ako ne budete našli profil javite mi se u inbox
2016 05 11
Doris u Studio54, jedino što ne znam za kad ti treba, kod nje zna dosta gužva bit ;)
2016 05 11
> NikaLuce: > Pozz, od srca vam preporučam Ivanu iz Nuštra. Imate njen profil na fejsu, piše Iva make up. Same pohvale za nju i njen rad, cijena pristupačna 😊 Ako ne budete našli profil javite mi se u inbox Pozz, puno hvala, pronasla sam :)
2016 05 12
> statement24: > Doris u Studio54, jedino što ne znam za kad ti treba, kod nje zna dosta gužva bit ;) Da, nazalost, nema slobodno vise za taj termin :/
2016 05 12
> Annanna04: > > NikaLuce: > > Pozz, od srca vam preporučam Ivanu iz Nuštra. Imate njen profil na fejsu, piše Iva make up. Same pohvale za nju i njen rad, cijena pristupačna 😊 Ako ne budete našli profil javite mi se u inbox > Pozz, puno hvala, pronasla sam :) Nema na čemu, sigurna sam da ćete biti zadovoljni 😄
2016 05 12
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija