Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Medicinski fakultet

Postoji li netko ovdje da studira na medicini? Moze Ri, Os, Zg, Sp ili Mostar Molim vas hitno
2016 05 18
Moja frendica-)) Split
2016 05 18
Zg
2016 05 18
Pozdrav, koja ste godina? Naime ja planiram upisati medicinu,koliko je tesko upasti? Dali je stvarno fakultet neizdrzivo tezak kao sto svi govore? Sto vam je najteze? Ja nekako ciljam najvise na Osijek, pa vi cure iz Zg dali znate prica li se da je u Os lakse i jeli to istina? Ja Os biram samo zato sto mislim da cu pisati B razinu mature iz engleskog jezika, a i blize mi je domu, inace sam iz Slavonije Idem u opcu gimnaziju, 1. razred sam prosla s 3.86, niam se snasla odmah, ostalo sve sa 4.5, dali ce to puno utjecat? Imam li uopce sanse?
2016 05 19
Zapravo sve, apsoluno sve me zanima sto bi mi moglo pomoci
2016 05 19
Koliko ja znam po informacijama svojih prijatelja koji su htjeli upisati medicinu ili su je upisali, za zagreb moras biti vrhunska. Frendica koja je upala, imala je 5.0 iz svih razreda gimne i isla je na brojna natjecanja, te se je jakooo pripremala za prijemni ispit. Ostali za koje znam, koji nisu bili tako dobri i koji su imali losije prosjeke ocjena i tako to, nisu upali. Po mojem tesko da ces upasti u zagreb samo tako s tim prosjekom koje si imala, osim ako vrhunski ne napises maturu i prijemni ispit. To je ono sto ja znam, a da sam cula iz prve ruke svojih frendova koji su pokusali ili su upisali medicinu. :)
2016 05 19
Moja frendica je bila sa prosjekom cca 4,7 sve godine, dosta se pripremala i super je napisala prijemni pa je prošla bez problema za Split. Kaže da je užasno teško, ima jakooooo puno za učenje, ali nije naravno nemoguće i sl...samo treba puno volje, želje i truda
2016 05 19
Na prijašnjih 18 tema o odabiru faksa si rekla da nećeš medicinu jer si gadljiva na krv. Sad je hitno, a pred 2 mjeseca si bila drugi razred. Kak si onda "sve ostalo" prošla sa 4,5? Jel ti dosadno malo, a?
2016 05 19
> SaraKedavra: > Na prijašnjih 18 tema o odabiru faksa si rekla da nećeš medicinu jer si gadljiva na krv. Sad je hitno, a pred 2 mjeseca si bila drugi razred. Kak si onda "sve ostalo" prošla sa 4,5? Jel ti dosadno malo, a? :,'( :') 321 nestade tema :')
2016 05 19
Blago nama s doktorima koji ni na krpicama ne mogu poštovati dogovor pa skupljaju negativne. To naruči pacijenta pa se nikad ne pojavi u ordinaciji. ,:)
2016 05 19
Hahahahaha....koma
2016 05 19
Cure koje studirate agronomiju, arhitekturu i zaštitu na radu, pripremite se za savjete za cca 2 mjeseca. Možda do tada uvodničarka i maturira.
2016 05 19
> Majalike: > Moja frendica je bila sa prosjekom cca 4,7 sve godine, dosta se pripremala i super je napisala prijemni pa je prošla bez problema za Split. Kaže da je užasno teško, ima jakooooo puno za učenje, ali nije naravno nemoguće i sl...samo treba puno volje, želje i truda U Splitu nema prijemnog, jedino ga Zagreb ima
2016 05 19
Do sada je bilo prijemnog, pa nije se spremala za bezveze..
2016 05 19
Ili se toliko spremala za maturu, ne vjerujem da sam toliko krivo razumila-(
2016 05 19
1 2