Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Prehrana, recepti, ekologija /

Proteinske palacinke recepti

Molim neki provjereni recept za palacinke. Radila sam danas 2 jaja jedna srednja banana i malo cimeta. Prvo sam napravila snijeg pa dodala bananu pa zutanjke pa malo cimeta. Dosle su dvije palacinke s ove smjese ali su se trgale. Prvu nisam mogla okrenuti sva mi se potrgala... a druga se samo na pola potrgala al se dala okrenuti. Tu drugu sam napravila deblju. Htjela bih tanke al ocito nemam pravi recept. I stavila sam malo kokosove masti da nebude na suho. Svakak se malo zaljijepila. Inace na okus mi se svidaju. Molim pomoc.
2016 06 01
Radi manje palačinke :)
2016 06 01
mora biti malo brašna. zato se lijepi. brašno može biti kokosovo, bademovo.... ja znam staviti psylium ljuskice. nemam recept jer radim iz glave
2016 06 01
Bademovo brasno? Prvi put cujem. Gdje ga sve koristite? Budem stavilo kokosovog malo:D
2016 06 01
imaš za kupiti u trgovini zdrave hrane. ja sameljem bademe i evo brašna :)
2016 06 01
A radite prvo snijeg od bjelanjaka ili cijelo jaje miksate skupa?
2016 06 02
ja miksam cijelo jaje...neda mi se odvajati. iako je bolje, probala sam par puta
2016 06 02
njam, njam .) peci na svinjskoj masti. najbolje ako imaš živaca i vilje onda na maslacu, on dade fini okus ali je teško za ispeći
2016 06 02
Mozes probat i sa zobenim brasnom..ja radim ovako: 100 gr zobenog brasna, 50 gr whey proteina, 2 jaja (iako u fitness svijetu preferiraju bjelanjke ja sam ipak uvijek za cijelo jaje) 1 banana, pola praska za pecivo, malo cejlonskog cimeta i ja dodam malo mlijeka ili vode (sa mlijekom mi je finije).😉 Pecem na maslinovom ulju ili svinjskoj masti, ali ne stavim puno tako da ne poprimi taj okus, ova smjesa mi se ne lijepi. 😊
2016 06 07
1 jaje, 2 jusne zlice kokos brasna, mjerica whey proteina, zobeno brasno (samljevene zobene) oko 2 mjerice, vode ili mlika 1 dlc (ili po zelji da nije prerijetko), maalo sode ili praska za pecivo ako stavljate whey sa okusom - preporucam cokoladu ako stavljate bez okusa - zlicu meda jos staviti meni najdraze i prefine, savrsen dorucak ;) i mogu stajati i do sljedeceg dana u fridju
2016 06 15
100g zobenih mljevenih, 50g whey proteina (alternativa umjesto je posni sir npr), 2 jaja, pola praska za pecivo i voda (nekad malo mlijeka stavim) :)
2016 06 16