Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Kako skinuti mrlju od kemijske olovke? :/

Hej curke! Zna li netko možda čime bih mogla skinuti mrlju od kemijske olovke s bijele kože? Probala sam sa vanishem i acetonom, ali ne ide :/
2016 06 01
probaj sa sretstvom po imenu Destelo, skida sve moguć sa svega. imaš ga za kupiti u Offertissimi za 11kn. Pere mrlje s odjeće, podove, namjštaj, posuđe, obuću od "kože" sveee :)
2016 06 01
Probaj lak za kosu :)
2016 06 01
Denkmitt sapun protiv mrlja; imaš ga u Dm-u i košta 7kn. Skida sve :)
2016 06 01
Ni lak ni, destelo, ni aceton-orobala sve i jos svasta nesto na kutnoj garnituri isto bijeloj Tako da i mene zanima al ono bas vlastito iskustvo -
2016 06 01
S bijelom pastom za zube (znaci samo čisto bijela dolazi u obzir) provjereno . Staviš na pamučnu krpicu i onda nježno trljas. .po mrlji ;-)
2016 06 01
klinci pošarali, jel da? ,:) nista nije pomoglo - jedino vlažne dječje maramice i udri. ostat će blijedi tragovi, ali s vremenom i to ode ....
2016 06 02
A neće li se i stim agresivnim sredstvim oštetit i koža? ja sredila stolicu tako, ostala mrlje od neke torbe ( jebemu torbu) i onda ja sa maramicom trljala kad od koža..počela se i ona gulit..jupiiii, i tako zbog torbe od 100 kn ode moja skupa stolica..a trebala sam kupit neku od 1000 kn torbu pa se to ne bi dogovdilo..tako da , ak neka dobra duša ima da jeftino daje...hahahahaha-))
2016 06 02
majalike - dječje vlažne maramice nisu agresivno sredstvo. to je za dječje lice i guzu. moža ti stolac nije kožni, nego skaj. smišna, tražila si iskustvo iz prve ruke, eto meni je tako bilo baš prije par mjeseci......
2016 06 02
Hvala vam na savjetima, definitivno ću bar neke od njih isprobati, pa možda nešto upali ,:)
2016 06 02
> ivalorena: > majalike - dječje vlažne maramice nisu agresivno sredstvo. to je za dječje lice i guzu. > moža ti stolac nije kožni, nego skaj. > smišna, tražila si iskustvo iz prve ruke, eto meni je tako bilo baš prije par mjeseci...... Nisu agresivne? U vlažnim maramicama ima najviše alkohola!!! I meni su skinule boju sa kožne garniture (prava je koža 100%)
2019 11 06