Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Vracanje stipendije - pomoc/iskustva

Dobivala sam gradsku stipendiju, no prekinula sam fakultet te trebam vratiti sav novac. Planiram pisati zalbu. da li je netko imao iskustva i kako je to sve prošlo? jeste morale vratiti novac ili? pisite savjete i iskustva :)
2016 06 01
treba ti debeli razlog zasto ju prekidas (da ti je to nedovoljno financija za cijelo skolovanje?, da ovo da ono... ) , inace nece uloziti zalbu.. ili eventualno stric u komisiji. B)
2016 06 01
Kreni trazit posao da mos vratit pare. Ne posao kao sto je preprodaja satova po dolar dva za deset dolara.
2016 06 01
Ako prekines faks il ne završiš u roku, vracas sve.. Ak zavrsis u roku vracas pola. A ako se zaposlis u svojoj zupaniji ne vracas. Za ovo zadnje nisam sigurna,nisam isla citat svoj ugovor,al mi je frendica rekla sa su njoj tako rekli kad je isla potpisivati. A sad da ti uvaze zalbu,ne znam koji razlog bi morao biti da bi ti uvazili :/ potpisala si,znala si za sto se ugovorom vezes
2016 06 01
Sorkač, pare ćeš morati vratiti.
2016 06 02
> cipelitza: > Kreni trazit posao da mos vratit pare. > Ne posao kao sto je preprodaja satova po dolar dva za deset dolara. :')
2016 06 02
žalbu? ti bi prekinula studij i zadržala pare.....haujesnou možda ima kakvo drugo vrijedno dijete koje treba. ccc.
2016 06 02