Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Pomoć oko bolovanja

Pozdrav cure :)
2016 06 07
poslodavcu moras donijeti papire za bolovanje, problem je ako nemas koga poslati da donese papire umjesto tebe jer nije dobro ako te vidi da nisi bolesna, a nosis mu papire za bolovanje, onda ti nece vjerovati kad zaista budes bolesna ...prvo ides kod lijecnika opce prakse, zubara ili ginekologa tj. doktora koji ce ti pristati otvoriti lazno bolovanje na par dana, svaki doktor zna proceduru, samo imaj u vidu da ce pisati od cega si bolesna i poslodavac moze lako na nettu provjeriti po sifri bolesti o cemu se radi ja bih prvo provjerila da li koja kolegica planira neki slican produzeni vikend i da li trazi nekog da ju zamjeni, pa ti onda moze vratiti uslugu kad tebi bude trebalo
2016 06 07
.
2016 06 07
ne treba vam nikakav papir tj. onaj privremeni dokaz da ste na bolovanju. doznake nosite nakon zatvaranja bolovanja ukoliko je bolovanje bilo tijekom mjeseca odnosno nije prelazilo u sljedeći mjesec. plaćate doznake nekih 10kn
2016 06 07
.
2016 06 08
,:) inače ne mijenjaš smjene i ne tražiš slobodan dan, a počela si radit 19.05..... ajd dobi proljev, pa je stvar riješena....to uvijek pali...
2016 06 08
> Deaa20: > mogu pitati poslodavca da donesem 9. onda kad dođem raditi. Tako je, najavi mu mj dana unaprijed da ćeš uzeti bolovanje. Najbolje da kažeš da ćeš imati želučanu virozu.
2016 06 08
.
2016 06 08
Ok, zeru oftopično s obzirom da tražiš pomoć s tehnikalijama, ali kako ćeš poslodavcu i kolegama objasniti što se s bolovanja vraćaš preplanula ili barem tamnija? Ono, nije za zanemariti...
2016 06 08
> Deaa20: > Ajme krivo sam napisala (mislila sam da pitam dali mogu donijeti kad "ozdravim") ali da, odmah se mora izrešetati svakoga tko ovdje pita za savjet ili pomoć oko nečega. Mora doći netko tko će pokušavati biti duhoviti. I šta ste dobile sada s time? Ovaj forum je katastrofa više. Zamolit ću lijepo sada, ako ne možete pomoći, rađe nemojte komentirati jer uopće nije duhovito. pomoć oko toga kako lagati...nez zašto te šokira što žene odmah nisu skočile u pomoć
2016 06 08
Eh ta današnja mladež, svi se bune kako nema posla, a kad ga dobiju idu na bolovanje zbog vikenda s dečkom.
2016 06 08
Najbolje da zoves napr dan prije i da kazes da imas trbusnu virozu (proljev, povracanje, temperatura) i da ne mozes doc raditi do daljnjeg 👍 ja nisam nikad lazirala bolovanje ali znam kad sam dosla kod doktorice (da mi otvori bolovanje) da me nije pregledala niti slala na nikakve pretrage 👍. Na bolovanju sam bila 5 dana plus vikend. I papire od bolovanja sam odnjela u firmu tek kad sam zakljucila bolovanje 😎. Ako se mislis kupati i suncati ta tri dana makar se namazi sa faktorom 50, da ostanes bijela, a kad se budes vratila na posao si makar pojacaj sa sjenilom podocnjake i nemoj se nasminkati 😂
2016 06 08
ovaj forum je katastrofa jer ti nisi svi priskočili u pomoć da lažiraš nešto? :D *ebeno! Nije to stvar foruma, nego si ti, u nedostatku bolje riječi, potumplana. Ovakvo pitanje se **ne** postavlja javno, na bilo kakvom forumu! Pita se mamu, frendicu, susjedu i nadaš se da neće procuriti dalje. Svaka osoba bar jednom dođe u napast to napraviti ili napravi, ali se onda drži low key, ne viče o tome na forumu na koji pristup ima svaka osoba s internetom, za boga miloga. Daj još napiši ime doktora koji otvara bolovanje jer se nekom diglo pa da mu neka inspekcija dođe. ,:(
2016 06 08
> SaraKedavra: > ovaj forum je katastrofa jer ti nisi svi priskočili u pomoć da lažiraš nešto? :D *ebeno! > Nije to stvar foruma, nego si ti, u nedostatku bolje riječi, potumplana. Ovakvo pitanje se **ne** postavlja javno, na bilo kakvom forumu! Pita se mamu, frendicu, susjedu i nadaš se da neće procuriti dalje. Svaka osoba bar jednom dođe u napast to napraviti ili napravi, ali se onda drži low key, ne viče o tome na forumu na koji pristup ima svaka osoba s internetom, za boga miloga. Daj još napiši ime doktora koji otvara bolovanje jer se nekom diglo pa da mu neka inspekcija dođe. ,:( True that.
2016 06 08
> Deaa20: > Ajme krivo sam napisala (mislila sam da pitam dali mogu donijeti kad "ozdravim") ali da, odmah se mora izrešetati svakoga tko ovdje pita za savjet ili pomoć oko nečega. Mora doći netko tko će pokušavati biti duhoviti. I šta ste dobile sada s time? Ovaj forum je katastrofa više. Zamolit ću lijepo sada, ako ne možete pomoći, rađe nemojte komentirati jer uopće nije duhovito. Ne razmišljaš na malo šire. Vidiš samo sebe, dečka, romantičan vikend. Ista stvar će ti se dogoditi na bilo kojem drugom forumu. Svatko daje iskren pogled na tvoj "problem".
2016 06 08
1 2