Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Pomoć oko bolovanja

> gabica30: > Najbolje da zoves napr dan prije i da kazes da imas trbusnu virozu (proljev, povracanje, temperatura) i da ne mozes doc raditi do daljnjeg 👍 ja nisam nikad lazirala bolovanje ali znam kad sam dosla kod doktorice (da mi otvori bolovanje) da me nije pregledala niti slala na nikakve pretrage 👍. Na bolovanju sam bila 5 dana plus vikend. I papire od bolovanja sam odnjela u firmu tek kad sam zakljucila bolovanje 😎. Ako se mislis kupati i suncati ta tri dana makar se namazi sa faktorom 50, da ostanes bijela, a kad se budes vratila na posao si makar pojacaj sa sjenilom podocnjake i nemoj se nasminkati 😂
2016 06 08
Dea, znam da si dolsla po drugaciji savjet ali ja cu bit slobodna i savjetovat te u drugacijem smijeru. Budi pametna i otkazi aranzman sa deckomi i zaboravi na ideju fejkanja bolesti. Slazem se sa Kreativnim Selom da si sad sva u romanticnom vikendu sto je i normalno , ali razmisli malo o svojoj buducnosti i o posljedicama koje mogu nastat sprovedes li u djelo svoj plan. Ovdje si iznjela puno detalja po kojima te neko ko te pozna moze prepoznat. Drugo u Zadru (vidila sam na drugoj temi da ides tamo ) mozes srest nekoga iz firme,svijet je mali vjeruj mi. Dovodis u vrlo neugodnu i potencijalno za njega opasnu situcaciju dokotra koji ti je kako sam shvatila obiteljski poznik. A sta je najvaznije tek si pocela radit. Znas i sama koliko ima nazaposlenih i vjerujem da nije bilo bas lako nac posal, zato ga cuvaj i ne dovodi se u situaciju da ga prokockas. Mlada si i jos je cijeli zivot pred tobom. Bit ce jos romanticnih i ludih putovanja na kojima se neces trebat skrivat i sa kojih ces se vracat napunjenih baterija. Obrisi ovu temu. Pozdrav
2016 06 08
Ne mogu izbrisati temu
2016 06 08
1 2