Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Je li dopušteno (pojašnjenje pravila)

Pozdrav neznam dal je mjesto za ovo pitanje al zanima me na koji nacin kontaktirat administratora
2016 08 15
Božićne kuglice su obrisane, kao i slike s neta. Tagovi su i dalje postojani. Nemam ništa osobno protiv cure, mene samo zanima zašto politika Krpica ne vrijedi za sve jednako? Gleda li se kroz prste curama koje imaju duži staž ovdje? Također, ljuti me da osoba koja sudjeluje u raspravama na forumu, dakle, upućena u sva zbivanja, blokade, itd., i dalje radi po svom. Drugo je kada je u pitanju netko tko je nov, neupućen, tko nije upoznat sa politikom stranice. Ovo je čak bezobrazno. Naravno da zna što smije, što ne smije. I nije ona jedina. Linkati ću još takvih profila kada nađem vremena. Na ovaj sam naletila slučajno sada jer sam, logično, naletila na njezinu ogrlicu koja nema veze sa Bershkom.
2016 08 18
Potpisujem. Nemam ni ja nista osobno protiv korisnice, ali imam protiv svih onih koji opetovano krše pravila i dvostrukih mjerila koja su ovdje prisutna. I da ne bude greške I da svima bude sve jasno - kako su olako, ni ne trepnuvši preko Dorinog posta sve krpičarske wannabe CSI specijalistice u gornjoj temi MIRNO PREŠLE bez odgovora. Korisnici je došapnuto u inbox da preuredi profil u 3 h noću i sve je sada po PS. Kako je lijepo, uviđavno i licemjerno da i nju nisu rastegnule po forumu kako 0-24 rastežu druge i traže blokadu zbog krivog zareza. Ma kako je sve jasno, ne moze jasnije biti. Jer nismo svi isti tu. Ne. Neki su "jednakiji". Stoga neka šamare, lekcije drugima i licemjerje ostave za kućnu upotrebu. Ili ih udijele sebi, dobro bi im došlo )
2016 08 18
1 2 3 4 5