Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Je li dopušteno (pojašnjenje pravila)

> sonja90: > Čije sam ja šlape vrijeđala? Jesi me pomiješala? Ma daj pusti, trolina je.
2016 06 15
Mene si izdvojila, aj opet vidi moj komentar i nadji uvrijedu ;)
2016 06 16
ooo....tako mi je zao da te moram obavijestiti da ti ni ne mozes znati razliku između krhke i bilo koje pameti. Preduvjet za to bi bio da ikakvu pamet posjedujes. Jeziga, zahebali su te gaaadno :( Moju totalno neiskrenu sućut primi. Suze lijem jadna radi tvojih upisa, Znam da si se fiksirala na mene u velikoj želji da nešto naučiš, ali opet cu te razocarati - pamet i znanja se ne prenose tako. Koji bad za tebe. Drugi puta kada se pokakiš - daj povuci vodu (to su te valjda naučili ili si zapela još u analnoj ili falusnoj fazi...ccc ;) I to bi bilo sve od mene za tebe - fiksacija je iracionalna i morat cu ti uskratiti svoju pažnju; nemoj se žalostiti...za ostalo potraži strucnu pomoć; sorry - ne mogu te ugurati u svoju satnicu. Shit happens, a ti to zorno ilustriraš...aj bok )
2016 06 16
Na ovim krpicama ima nekolicina žena/cura koje valjda neznaju šta će od života pa čim netko objavi temu na forumu odmah sprdaju, vrijeđaju i sl. Najbolje se sa budalama ne dovoditi u rasprave. U svakoj temi se baš uvijek pojavi neka koja samo čeka da počne sprdati i takooo.
2016 06 16
Da...kristinanu1996 i ja se slazem sa tobom, ima takvih cura, a to je po svim forumima zabranjeno i sankcionira se...ta osoba odmah dobije zuti karton a ako se ponovi onda ban na neko vrijeme, a ako je bas nepopravljiva onda premanentni ban sa foruma. Znaci na temi izmedju ostalih stvari se ne smije trollati (pisati podrugljive, grube i uvredljive poruke kako bi se namjerno dosađivalo ostalim sudionicima, provocirale svađe i remetio tijek rasprave). Naravno, to su forumi koji postoje samo kao forumi, a ne kao popratni sadrzaji kao tu na krpicama...i zbog toga imaju dosta pravila ali i moderatora koji rade na podforumima. Tu na krpicama, posto postoje samo 2 admina koja se brinu o stranici (hmmm, ok, jedan admin koji se brine aktivno-admin2nd) bi bilo suludo traziti da admin moderira i bavi se sa svim tim pravilima...jer je tu ipak prodaja najbitnija. Ali, kako vidim admin2nd ipak sankcionira korisnice koje se kontinuirano reklamiraju po forumu...i one korisnice koje psuju i grubo vrijedjaju...po prijavi ili po upisima na temamama na forumu gdije se cure zale...mislim da bilo bi ok da sancionira i one koje trollaju. Razumijem zasto je to jako nezahvalan posao...oni koji citaju forum znaju i zasto. Ali zaista puno puta se poteglo to pitanje, zasto se bas ta pravila ne primjenjuju, odnosno primjenjuju se ali imam neki osjecaj da se uvijek progleda kroz prste neko vrijeme, ili se ceka da korisnica prijavi pa se tek onda blokira. Iskoristila sam priliku i pitala sam admin2nd par stranica prije vezano za sankcije za poticanje svadja, ali vjerovatno nije vidjela :(
2016 06 16
Ma ne vjerujem ja u nikakve sankcije. Profil sam napravila tako u 3,4mj ove godine. 1.puta objavim temu odmah počnu pisati da se reklamiram, drugi put stavim neki artikl na forumu jer stvarno nisam imala pojma da se to ne smije, bila sam možda tjedan dana na krpicama i počnu me optuživati blabla. Stavim prije možda 2tj neku haljinicu, i odmah počnu pisati da je ko pidzama i sl, sprdati i sl. Tek sam kasnije vidjela da pise da je stvarno pidzama al bilo je ljepšeg načina za reći nego vrijeđanjem i slično tome. Što se tiče toga foruma, ja za njega imam samo negativna iskustva.
2016 06 16
Zasto ne vjerujes u nikakve sankcije? Strah od sankcija ipak na nekoga djeluje, vidis da uljeshura je ipak pitala sta se smije-jer ne bi htjela biti u 'ilegali' .
2016 06 16
Gore od sada ne moze nikako biti, moze samo biti bolje.
2016 06 16
SLažem se s Kristinom i Gabicom jer ovdje se sankcioniraju ljudi koji pokušavaju zaraditi ugoditi sebi i drugima zbog raznih stvari, nekih realnih ali vrlo često i nerealnih. No s toga bi se trebalo pobrinuti i za ovaj dio foruma jer stvarno ima ljudi koji uopće ne pridodaju da atmonsfera bude prijateljska ili barem pozitivna već suprotno tome. Kao što je netko već ranije u ovoj temi napisao ako nemaš ništa pristojno za reći onda lijepo zaobiđi temu jer svatko ima izbor hoće li pisati ili neće. Iz svega navedenog ranije kao što sam već rekla osobno smatram da bi se na to trebalo obratiti više pažnje. :)
2016 06 16
Mislila sam na "sankcioniranje" gluposti na forumu. Vidim da se obraća pozornost na preprodaje i sl., al brate na tom forumu ima svakvakvih seljančura. Kao su s brda sišla, majkemi.
2016 06 16
Da...pisu se gluposti jer se zna da se moze, u tome je stvar! Tako je flicka2, ako nemas nista pristojno za reci onda zaobidji, to je tvoj izbor, ali nazalost cure odaberu ne zaobici, jer znaju da mogu.
2016 06 16
mala digresija, ja bih, eto, pohvalila RainbowWarrior; žena uvidi grešku i ispravi je, što je u redu. meni je nedavno poslala upit za zamjenu, dok joj je na profilu pisalo -da nije za zamjene-ja odbila uz obrazloženje, i vidim da je to sad promijenila u tekstu. i vidim to nešto na forumu šta je bilo, ali evo, žena sagleda, razmisli, ispravi. meni je to za pohvalu. sorry RainbowWarrior, ono nije bilo ništa osobno, nadam se da se ono sa divljakušama ne odnosi na mene :P :')
2016 06 17
> wizardica: > Uljeshura, odgovori na tvoja pitanja su: DA. > Ponovit cu s manjom modifikacijom ono sto sam napisala na jucerasnjoj temi jer se odnosi i na ovo sto pitas: > Elem, cjelodnevni i cjelonoćni posao ovdje ima odred za odstrel svakoga tko otvori bilo koju temu na forumu; ordiniraju tu 0-24, govore jezikom prijetnje svima, nista produktivno ni konstruktivno ne čine osim sto vrse bijednu samopromociju, zabranjujući pritom drugima ono sto dopustaju sebi (!), ne sudjeluju ni u čemu sto ima pozitivni predznak; ne - sudjeluju samo u javnom linču i jedine su si uzele monopol nad svekrpičarskom pameću i prosudbama jer one su hebeno nepogresive. Hau jes nou. Ima ih dragih, pristojnih i umjerenih koje obrazloze svoj stav i ne lešinare na svakoj temi, ali ima ih onih koje to čine all day long. Stoje u redu, laktare se da podare verbalni šamar svemu sto hoda po forumu. Neovisno o meritumu. No, svatko ima svoj uzitak - bolje je ne znati sto ih motivira da ovdje prosipaju svoju krhku pamet 8-) Bravo svaka cast. Od rijeci do rijeci. Ima korisnica koje spadaju u taj odred za odstrel i drze se zajedno. Puno cura je to uvidjelo jos od davnih dana. Kada je doslo do toga da vecina ovdje suti jer zna da ce biti izresetarene pa se tome svemu gleda kroz prse. Ali ruku na srce njih par je zaduzeno za barem 80 posto negative na forumu
2016 06 17
> blanka2: > mala digresija, ja bih, eto, pohvalila RainbowWarrior; žena uvidi grešku i ispravi je, što je u redu. > meni je nedavno poslala upit za zamjenu, dok joj je na profilu pisalo -da nije za zamjene-ja odbila uz obrazloženje, i vidim da je to sad promijenila u tekstu. i vidim to nešto na forumu šta je bilo, ali evo, žena sagleda, razmisli, ispravi. meni je to za pohvalu. > sorry RainbowWarrior, ono nije bilo ništa osobno, nadam se da se ono sa divljakušama ne odnosi na mene :P :') Hvala ti i naravno da nije. :)
2016 06 17
> Vekica: > > wizardica: > > Uljeshura, odgovori na tvoja pitanja su: DA. > > Ponovit cu s manjom modifikacijom ono sto sam napisala na jucerasnjoj temi jer se odnosi i na ovo sto pitas: > > Elem, cjelodnevni i cjelonoćni posao ovdje ima odred za odstrel svakoga tko otvori bilo koju temu na forumu; ordiniraju tu 0-24, govore jezikom prijetnje svima, nista produktivno ni konstruktivno ne čine osim sto vrse bijednu samopromociju, zabranjujući pritom drugima ono sto dopustaju sebi (!), ne sudjeluju ni u čemu sto ima pozitivni predznak; ne - sudjeluju samo u javnom linču i jedine su si uzele monopol nad svekrpičarskom pameću i prosudbama jer one su hebeno nepogresive. Hau jes nou. Ima ih dragih, pristojnih i umjerenih koje obrazloze svoj stav i ne lešinare na svakoj temi, ali ima ih onih koje to čine all day long. Stoje u redu, laktare se da podare verbalni šamar svemu sto hoda po forumu. Neovisno o meritumu. No, svatko ima svoj uzitak - bolje je ne znati sto ih motivira da ovdje prosipaju svoju krhku pamet 8-) > Bravo svaka cast. Od rijeci do rijeci. Ima korisnica koje spadaju u taj odred za odstrel i drze se zajedno. Puno cura je to uvidjelo jos od davnih dana. Kada je doslo do toga da vecina ovdje suti jer zna da ce biti izresetarene pa se tome svemu gleda kroz prse. Ali ruku na srce njih par je zaduzeno za barem 80 posto negative na forumu Potpisujem!
2016 06 17