Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Je li dopušteno (pojašnjenje pravila)

> cipelitza: > uljeshuro nadam se da nes ti zbog ove teme ko primjer posluzit adminki. Još nisam ništa od ovog otvorila jer me bilo prpa :o al telim se sto godina pitati nekoga jel dopušteno. Ova tema poklanjam stvari od bivšeg i gdje ima novo, dućansko, za kupiti mi u biti najviše trebaju. :')
2016 06 15
> Uljeshura: > > ivalorena: > > > Uljeshura: > > > > cipelitza: > > > > "budući da ne ostavljam život i slobodno vrijeme na forumu - molim i ja pojašnjenje prvog i zadnjeg pravila" > > > > iso miki. iso miiiki. > > > Ma nemojte se sad posvađati oko ovoga molim vas, samo je htjela reći da nema pojma jer nije često ovdje. :,'( > > jel to neki sarkazam? zna otvorit teme na forumu, a ne zna pravila jer nije često ovdje. > > čekaj malo, jel to stvarno neka zezancija? > Uh, s moje strane nije bio... :o Ali realno, otvaranje teme je puno lakše jer je isto na svim stranicama tj forumima...Uvijek se otvori forum i na vrhu imaš opciju start new thread ili otvori novu temu. Nije to toliko teško i komplicirano..Ali dobro, neću ulaziti u problematiku RainbowWarrior, > mene samo zanima ovo što sam napisala, da li je npr dopušteno otvoriti temu di kupiti nešto ali u dućanu (jer vidim da u starim pravilima nije dopušteno), ali s druge strane postoji cijeli jedn podforum sa "tražim" tematikom pa me to hebe..wtf na kraju?? :,'( daaaaaaaa bilo bi, da je ona otvorila temu: smijem li se reklamirati??????????? ne, ona je otvorila temu da dodaje nove artikle i da pogledamo!
2016 06 15
> SaraKedavra: > Jooj, ajmo se ne svađati i na ovoj temi. :D > ovo je zapravo super tema. > Ono što ja mislim, ne mora nužno biti točno: > 1. Smije se. Samo što će vjerojatno biti dočekana na nož, na žalost. Prije se to doduše nije događalo, već se čestitalo curama... > 2. Ne, postoji kao ona grupna tema "gdje kupiti" koju nitko ne gleda gotovo nikada. To je adminka čak i rekla par puta da se tamo piše, a ne da se otvaraju teme. Bezveze if you ask me jer ćemo tamo ostariti čekajući odgovor koji možda nikad ne dođe. > 3. Nemam pojma :D Jel se smiju "poklanjam" teme otvarati? > 4. Smije, ali ne se smije stavljati link na profil( ako je nagrada nešto s profila), ne smije se tražiti da se npr. nešto stavlja u omiljene, da se gleda profil, da se prati tu curu ili što već. Slika nagrade se stavlja u prvi post, bez obzira što ona bila. > Dajte me ispravite ako sam u krivu, molim lijepo :) Hvala puno!!! Odjavljujem se :)
2016 06 15
> RainbowWarrior: > > SaraKedavra: > > Jooj, ajmo se ne svađati i na ovoj temi. :D > > ovo je zapravo super tema. > > Ono što ja mislim, ne mora nužno biti točno: > > 1. Smije se. Samo što će vjerojatno biti dočekana na nož, na žalost. Prije se to doduše nije događalo, već se čestitalo curama... > > 2. Ne, postoji kao ona grupna tema "gdje kupiti" koju nitko ne gleda gotovo nikada. To je adminka čak i rekla par puta da se tamo piše, a ne da se otvaraju teme. Bezveze if you ask me jer ćemo tamo ostariti čekajući odgovor koji možda nikad ne dođe. > > 3. Nemam pojma :D Jel se smiju "poklanjam" teme otvarati? > > 4. Smije, ali ne se smije stavljati link na profil( ako je nagrada nešto s profila), ne smije se tražiti da se npr. nešto stavlja u omiljene, da se gleda profil, da se prati tu curu ili što već. Slika nagrade se stavlja u prvi post, bez obzira što ona bila. > > Dajte me ispravite ako sam u krivu, molim lijepo :) > Hvala puno!!! Odjavljujem se :) ma srce malo nevino, ajde odjavi se. pusa!
2016 06 15
A vi koje sve komentirate(ne komentirate bezveze i to je reklama) Ah..
2016 06 15
> ivalorena: > > RainbowWarrior: > > > SaraKedavra: > > > Jooj, ajmo se ne svađati i na ovoj temi. :D > > > ovo je zapravo super tema. > > > Ono što ja mislim, ne mora nužno biti točno: > > > 1. Smije se. Samo što će vjerojatno biti dočekana na nož, na žalost. Prije se to doduše nije događalo, već se čestitalo curama... > > > 2. Ne, postoji kao ona grupna tema "gdje kupiti" koju nitko ne gleda gotovo nikada. To je adminka čak i rekla par puta da se tamo piše, a ne da se otvaraju teme. Bezveze if you ask me jer ćemo tamo ostariti čekajući odgovor koji možda nikad ne dođe. > > > 3. Nemam pojma :D Jel se smiju "poklanjam" teme otvarati? > > > 4. Smije, ali ne se smije stavljati link na profil( ako je nagrada nešto s profila), ne smije se tražiti da se npr. nešto stavlja u omiljene, da se gleda profil, da se prati tu curu ili što već. Slika nagrade se stavlja u prvi post, bez obzira što ona bila. > > > Dajte me ispravite ako sam u krivu, molim lijepo :) > > Hvala puno!!! Odjavljujem se :) > ma srce malo nevino, ajde odjavi se. pusa! Polako der, dosta podbadanja. :/ Tu sad Uljeshura pokušava ustvrditi je li nešto ok ili nije jer je tupson koji ne kuži :D, a ona je sasvim dovoljno dobila po nosu na onoj temi i ugasila ju je, i iskreno ne vjerujem da će joj pasti na pamet takvo što ikada ponovno. :|
2016 06 15
> IvanaMariccc: > A vi koje sve komentirate(ne komentirate bezveze i to je reklama) Ah.. pa komentiraj, jel netko brani? NE. napiši nešto, smiješ.
2016 06 15
> ivalorena: > uljeshurice, ovo sam tebi napisala: "dok god postoje oni koji toleriraju i brane ovakav bullshit, dotle se pravila ne poštuju i nikad neće. točka. > jer neke su nam drage ili su nam poslale poklon uz kupnju pa mogu i preprodavat, a druge nisu, druge su nam užasno antipatične i živciraju nas, možda su nam nekad davno stale na žulj pa one ne smiju ni pisnut, a da im se ne zalijepi etiketa. bullshit." Ali ja Warrior ni ne poznajem niti smo ikada surađivale. :/ Bar koliko se sjećam. :/ Dobro, nebitno. :/ Smatram, kao i ti da svakako treba ukazati nekome da krši pravila, ali nakon što popravi stvar i shvati da je to no-no, trebalo bi ga prestati podsjećati na to na drugim temama na kojima ju sretnemo. Zar ne? Što više od prestanka i brisanja teme realno može učiniti? :* I zar ju treba konstantno pikati gdje god da ostavi post? Obrisala je grešku i bok, to je to. Vratimo se mi na ovo...molim vas. > SaraKedavra: > Ono što ja mislim, ne mora nužno biti točno: > 1. Smije se. Samo što će vjerojatno biti dočekana na nož, na žalost. Prije se to doduše nije događalo, već se čestitalo curama... Vidjeh..Palo mi je na pamet da se to pravilo onda možda mijenjalo..:/ > 2. Ne, postoji kao ona grupna tema "gdje kupiti" koju nitko ne gleda gotovo nikada. To je adminka čak i rekla par puta da se tamo piše, a ne da se otvaraju teme. Got it! Thank you! > 3. Nemam pojma :D Jel se smiju "poklanjam" teme otvarati? Ne zna se... > 4. Smije, ali ne se smije stavljati link na profil( ako je nagrada nešto s profila), ne smije se tražiti da se npr. nešto stavlja u omiljene, da se gleda profil, da se prati tu curu ili što već. Slika nagrade se stavlja u prvi post, bez obzira što ona bila. Ee, ovo je super onda. > corygan: > Ovo prvo je isto vid reklame. Elem, u ranku "selim u nemačku, pogledajte". > Sorry, ali tako je. Ma je, istina je to, ali nisam sigurna sad, kažeš li svoje mišljenje ili je to nalog admina? :/
2016 06 15
Uljeshura, odgovori na tvoja pitanja su: DA. Ponovit cu s manjom modifikacijom ono sto sam napisala na jucerasnjoj temi jer se odnosi i na ovo sto pitas: Elem, cjelodnevni i cjelonoćni posao ovdje ima odred za odstrel svakoga tko otvori bilo koju temu na forumu; ordiniraju tu 0-24, govore jezikom prijetnje svima, nista produktivno ni konstruktivno ne čine osim sto vrse bijednu samopromociju, zabranjujući pritom drugima ono sto dopustaju sebi (!), ne sudjeluju ni u čemu sto ima pozitivni predznak; ne - sudjeluju samo u javnom linču i jedine su si uzele monopol nad svekrpičarskom pameću i prosudbama jer one su hebeno nepogresive. Hau jes nou. Ima ih dragih, pristojnih i umjerenih koje obrazloze svoj stav i ne lešinare na svakoj temi, ali ima ih onih koje to čine all day long. Stoje u redu, laktare se da podare verbalni šamar svemu sto hoda po forumu. Neovisno o meritumu. No, svatko ima svoj uzitak - bolje je ne znati sto ih motivira da ovdje prosipaju svoju krhku pamet 8-)
2016 06 15
Hebat'ga. Odlazi (bar meni ,:))potencijalno rasvjetljujuća tema na kvasinu jer smo se počele prepirati. :/
2016 06 15
> Uljeshura: > Vratimo se mi na ovo...molim vas. > > SaraKedavra: > > Ono što ja mislim, ne mora nužno biti točno: > > 1. Smije se. Samo što će vjerojatno biti dočekana na nož, na žalost. Prije se to doduše nije događalo, već se čestitalo curama... > Vidjeh..Palo mi je na pamet da se to pravilo onda možda mijenjalo..:/ Koliko ja znam, nije. Čak je jednom bilo rečeno da se smije povodom rođendana objaviti tema tipa "povodom rođendana, svima 50% off/ besplatna poštarina ili što već". Možda se to promijenilo u međuvremenu, zbilja ne znam više :( > > 2. Ne, postoji kao ona grupna tema "gdje kupiti" koju nitko ne gleda gotovo nikada. To je adminka čak i rekla par puta da se tamo piše, a ne da se otvaraju teme. > Got it! Thank you! Ma glupo je to s tom temom koju nitko živ ne gleda osim možda par cura koje ne moraju nužno znati gdje se to može kupiti. Moj je stav bio i da su "kupujem" teme sasvim okej, pogotovo u ono doba kad tražilica nije radila. A s obzirom da svaka od nas drugačije zove i tagira neke predmete, potraga se može pretvoriti u sizifov posao. "kupujem" temu ne gledaju svi.
2016 06 15
> wizardica: > Uljeshura, odgovori na tvoja pitanja su: DA. > Ponovit cu s manjom modifikacijom ono sto sam napisala na jucerasnjoj temi jer se odnosi i na ovo sto pitas: > Elem, cjelodnevni i cjelonoćni posao ovdje ima odred za odstrel svakoga tko otvori bilo koju temu na forumu; ordiniraju tu 0-24, govore jezikom prijetnje svima, nista produktivno ni konstruktivno ne čine osim sto vrse bijednu samopromociju, zabranjujući pritom drugima ono sto dopustaju sebi (!), ne sudjeluju ni u čemu sto ima pozitivni predznak; ne - sudjeluju samo u javnom linču i jedine su si uzele monopol nad svekrpičarskom pameću i prosudbama jer one su hebeno nepogresive. Hau jes nou. Ima ih dragih, pristojnih i umjerenih koje obrazloze svoj stav i ne lešinare na svakoj temi, ali ima ih onih koje to čine all day long. Stoje u redu, laktare se da podare verbalni šamar svemu sto hoda po forumu. Neovisno o meritumu. No, svatko ima svoj uzitak - bolje je ne znati sto ih motivira da ovdje prosipaju svoju krhku pamet 8-) Potpisujem!!!
2016 06 15
> wizardica: > Uljeshura, odgovori na tvoja pitanja su: DA. > Ponovit cu s manjom modifikacijom ono sto sam napisala na jucerasnjoj temi jer se odnosi i na ovo sto pitas: > Elem, cjelodnevni i cjelonoćni posao ovdje ima odred za odstrel svakoga tko otvori bilo koju temu na forumu; ordiniraju tu 0-24, govore jezikom prijetnje svima, nista produktivno ni konstruktivno ne čine osim sto vrse bijednu samopromociju, zabranjujući pritom drugima ono sto dopustaju sebi (!), ne sudjeluju ni u čemu sto ima pozitivni predznak; ne - sudjeluju samo u javnom linču i jedine su si uzele monopol nad svekrpičarskom pameću i prosudbama jer one su hebeno nepogresive. Hau jes nou. Ima ih dragih, pristojnih i umjerenih koje obrazloze svoj stav i ne lešinare na svakoj temi, ali ima ih onih koje to čine all day long. Stoje u redu, laktare se da podare verbalni šamar svemu sto hoda po forumu. Neovisno o meritumu. No, svatko ima svoj uzitak - bolje je ne znati sto ih motivira da ovdje prosipaju svoju krhku pamet 8-) Također potpisujem. Toliko puta sam htjela napisati nešto vezano za ono zbog čega je tema otvorena, ali sam odustala jer se pretvorilo u cirkus. Al ako to nekog veseli, tko sam ja da mu sudim... Samo naprijed... Ja ću kao i do sad samo zaobići temu...
2016 06 15
> RocknRoll: > > wizardica: > > Uljeshura, odgovori na tvoja pitanja su: DA. > > Ponovit cu s manjom modifikacijom ono sto sam napisala na jucerasnjoj temi jer se odnosi i na ovo sto pitas: > > Elem, cjelodnevni i cjelonoćni posao ovdje ima odred za odstrel svakoga tko otvori bilo koju temu na forumu; ordiniraju tu 0-24, govore jezikom prijetnje svima, nista produktivno ni konstruktivno ne čine osim sto vrse bijednu samopromociju, zabranjujući pritom drugima ono sto dopustaju sebi (!), ne sudjeluju ni u čemu sto ima pozitivni predznak; ne - sudjeluju samo u javnom linču i jedine su si uzele monopol nad svekrpičarskom pameću i prosudbama jer one su hebeno nepogresive. Hau jes nou. Ima ih dragih, pristojnih i umjerenih koje obrazloze svoj stav i ne lešinare na svakoj temi, ali ima ih onih koje to čine all day long. Stoje u redu, laktare se da podare verbalni šamar svemu sto hoda po forumu. Neovisno o meritumu. No, svatko ima svoj uzitak - bolje je ne znati sto ih motivira da ovdje prosipaju svoju krhku pamet 8-) > Također potpisujem. > Toliko puta sam htjela napisati nešto vezano za ono zbog čega je tema otvorena, ali sam odustala jer se pretvorilo u cirkus. Al ako to nekog veseli, tko sam ja da mu sudim... Samo naprijed... Ja ću kao i do sad samo zaobići temu... također, pročitam svaku novo otvorenu temu jer nemam što pametnije trenutno i zgrozim neprijateljskim stavom na svakoj od njih. teško je malo povatat šta se smije pitat i zbog čega se smije otvorit tema, ne kužim što to kome smeta (i da je zabranjeno, a mislim da nije)..ima puno gorih stvari od reklamiranja na forumu (što se mene tiče) pa opet prolaze
2016 06 15
U zadnje vrijeme je skoro svaka nova tema okarakterizirana kao reklama. :/ Ono što se ne smije je otvarati teme na rasprodaji i podforumu tražim jer su to zahtjevale korisnice zbog velikog broja tema koje su onemogućavale općenitu preglednost foruma. Reklame su teme u stilu zavirite, pogledajte, apartmani isl. Bio je problem i sa velikim brojem tema o nagradnim igrama. Tema poklanjam isto postoji jer su to tražile korisnice, na podforumu rasprodaja.
2016 06 15