Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Je li dopušteno (pojašnjenje pravila)

Poštovane Krpičarke, premda relativno dugo ovdje, ipak se ne mogu pohvaliti da sam baš u sva pravila dobro upućena (rolajz, da) a bome na novim krpicama više niti nemam pojma gdje stoji ukupan popis svih pravila..,:) .A ne bi baš htjela biti u ilegali. :/ 1-Da li se smije otvarati tema tipa "samo da se pohvalim dobila sam tisućitu povratnu i ne tražim i ne nudim ništa ali samo da se malo poFalim" (vidjela sam da neku curu napadoše a ja sva u čudu jer sam mislila da je to prihvatljivo, pa sad ne znam..:/) 2-Da li se smije otvarati tema: "u kojem DUĆANU ima ovo za kupiti"(ovo me najviše u biti osobno zanima, jer sam kupila par stvari koje više nigdje ne mogu naći a iznimno mi se dopadaju, no ipak ne bih rabljene odavde..:) ) 3-Da li se smije otvoriti tema nalik: "bivši mi je otegao papke, tim povodom častim prvih 100 Krpičarki njegovim poklonima koje mi je nadavao tijekom godina"? 4-Da li se smije ovoriti tema tipa "tko pogodi koliko moja baba ima godina, dobiva na poklon ovaj nekrpičarski predmet" Eto..nemojte zamjeriti na glupim pitanjima, ali tko pita ne skita. ,:(
2016 06 15
Evo ja sam mislila da se može u rasprodajama staviti vlastita rasprodaja, pa sam ispala - ne znam - neupućena, valjda, jer ne visim 24/7 na Forumu :) Maknula sam temu ZSS (za svaki slučaj) jer mi je netko zaprijetio blokiranjem, prijavom itd. Uglavnom, da skratim, budući da ne ostavljam život i slobodno vrijeme na forumu - molim i ja pojašnjenje prvog i zadnjeg pravila. Ulješura hvala na postu <3
2016 06 15
"budući da ne ostavljam život i slobodno vrijeme na forumu - molim i ja pojašnjenje prvog i zadnjeg pravila" iso miki. iso miiiki.
2016 06 15
> cipelitza: > "budući da ne ostavljam život i slobodno vrijeme na forumu - molim i ja pojašnjenje prvog i zadnjeg pravila" > iso miki. iso miiiki. Zapravo, da :)
2016 06 15
ma daj uljeshurice, nemoj zahebavat <3
2016 06 15
> RainbowWarrior: > > cipelitza: > > "budući da ne ostavljam život i slobodno vrijeme na forumu - molim i ja pojašnjenje prvog i zadnjeg pravila" > > iso miki. iso miiiki. > Zapravo, da :) a ti se imaš dužnost informirati o pravilima stranice na kojoj prodaješ. i jako mi je žao ako ti je za to potrebno ostavit život i slobodno vrijeme, ima svega par rečenica. al ti samo kreni polako. još 2 i pol godine pa si svladala.
2016 06 15
> cipelitza: > "budući da ne ostavljam život i slobodno vrijeme na forumu - molim i ja pojašnjenje prvog i zadnjeg pravila" > iso miki. iso miiiki. Ma nemojte se sad posvađati oko ovoga molim vas, samo je htjela reći da nema pojma jer nije često ovdje. :,'(
2016 06 15
> Uljeshura: > > cipelitza: > > "budući da ne ostavljam život i slobodno vrijeme na forumu - molim i ja pojašnjenje prvog i zadnjeg pravila" > > iso miki. iso miiiki. > Ma nemojte se sad posvađati oko ovoga molim vas, samo je htjela reći da nema pojma jer nije često ovdje. :,'( jel to neki sarkazam? zna otvorit teme na forumu, a ne zna pravila jer nije često ovdje. čekaj malo, jel to stvarno neka zezancija?
2016 06 15
> Uljeshura: > > cipelitza: > > "budući da ne ostavljam život i slobodno vrijeme na forumu - molim i ja pojašnjenje prvog i zadnjeg pravila" > > iso miki. iso miiiki. > Ma nemojte se sad posvađati oko ovoga molim vas, samo je htjela reći da nema pojma jer nije često ovdje. :,'( Hvala Ulješura, točno to mislim. Fakat sam se pogubila, plus nisam bila dugo ovdje, otprilike godinu, a taman se promijenio i dizajn i sve :) :). Hvala na razumijevanju :) Ako ima tko link na sva ta pravila ili štogod već jest, nek mi šibne u inbox da nabrzinu pročitam i unaprijed zahvaljujem i cijenim trud :) Ugodan dan svima!
2016 06 15
Ovo prvo je isto vid reklame. Elem, u ranku "selim u nemačku, pogledajte". Sorry, ali tako je.
2016 06 15
Jooj, ajmo se ne svađati i na ovoj temi. :D ovo je zapravo super tema. Ono što ja mislim, ne mora nužno biti točno: 1. Smije se. Samo što će vjerojatno biti dočekana na nož, na žalost. Prije se to doduše nije događalo, već se čestitalo curama... 2. Ne, postoji kao ona grupna tema "gdje kupiti" koju nitko ne gleda gotovo nikada. To je adminka čak i rekla par puta da se tamo piše, a ne da se otvaraju teme. Bezveze if you ask me jer ćemo tamo ostariti čekajući odgovor koji možda nikad ne dođe. 3. Nemam pojma :D Jel se smiju "poklanjam" teme otvarati? 4. Smije, ali ne se smije stavljati link na profil( ako je nagrada nešto s profila), ne smije se tražiti da se npr. nešto stavlja u omiljene, da se gleda profil, da se prati tu curu ili što već. Slika nagrade se stavlja u prvi post, bez obzira što ona bila. Dajte me ispravite ako sam u krivu, molim lijepo :)
2016 06 15
> ivalorena: > > Uljeshura: > > > cipelitza: > > > "budući da ne ostavljam život i slobodno vrijeme na forumu - molim i ja pojašnjenje prvog i zadnjeg pravila" > > > iso miki. iso miiiki. > > Ma nemojte se sad posvađati oko ovoga molim vas, samo je htjela reći da nema pojma jer nije često ovdje. :,'( > jel to neki sarkazam? zna otvorit teme na forumu, a ne zna pravila jer nije često ovdje. > čekaj malo, jel to stvarno neka zezancija? Uh, s moje strane nije bio... :o Ali realno, otvaranje teme je puno lakše jer je isto na svim stranicama tj forumima...Uvijek se otvori forum i na vrhu imaš opciju start new thread ili otvori novu temu. Nije to toliko teško i komplicirano..Ali dobro, neću ulaziti u problematiku RainbowWarrior, mene samo zanima ovo što sam napisala, da li je npr dopušteno otvoriti temu di kupiti nešto ali u dućanu (jer vidim da u starim pravilima nije dopušteno), ali s druge strane postoji cijeli jedn podforum sa "tražim" tematikom pa me to hebe..wtf na kraju?? :,'(
2016 06 15
uljeshuro nadam se da nes ti zbog ove teme ko primjer posluzit adminki. ova ti ne bu rekla ni sori ni fala. ona ima zivot, ne stigne :')
2016 06 15
> RainbowWarrior: > Evo ja sam mislila da se može u rasprodajama staviti vlastita rasprodaja, pa sam ispala - ne znam - neupućena, valjda, jer ne visim 24/7 na Forumu :) Maknula sam temu ZSS (za svaki slučaj) jer mi je netko zaprijetio blokiranjem, prijavom itd. Uglavnom, da skratim, budući da ne ostavljam život i slobodno vrijeme na forumu - molim i ja pojašnjenje prvog i zadnjeg pravila. Ulješura hvala na postu <3 nema veze ,jesi li bez zivota ,sa zivotom, i mislim koliko ćete se više izvalačiti na jedno te istu stvar??? ajde majketi. stvar je u tome ,da ako dođeš na ovaj sajt ilitiga ,portal /stranicu ,uđeš na pravila jelte i pročitas ,ko mi ostali papci bez života i ikakve budućnosti .. Ja kad kod nekog dolazim ponašam se ko čovjek i prema pravilima jelite..kako ti ulaziš ,odvaljuješ vrata i sta??? i poštivaš pravila ,kao većina ovdje ili ?? e vidiš u tome je razlika ,ljudi koji su pristojni i znaju čitati i ponašati se kako treba i spada i naravno divljaci koji rade sto zele !! Zivot tko ima il nema ,to je drugi par rukava i nema nikakve veze s ničim!
2016 06 15
nisam ja, sestra je pakirala i slala paket. nisam znala. dok god postoje oni koji toleriraju i brane ovakav bullshit, dotle se pravila ne poštuju i nikad neće. točka. jer neke su nam drage ili su nam poslale poklon uz kupnju pa mogu i preprodavat, a druge nisu, druge su nam užasno antipatične i živciraju nas, možda su nam nekad davno stale na žulj pa one ne smiju ni pisnut, a da im se ne zalijepi etiketa. bullshit.
2016 06 15
1 2 3 4 5
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija