Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Je li dopušteno (pojašnjenje pravila)

Meni se sve cini da su Krpicama oni dani u mjesecu :D
2016 06 15
Vezano za prijasnje komentare...i ja citam dosta forum i opcenito po cijelom netu sam...citam novine...visim na fejsu...dopisujem se..ali ne zato jer nemam zivot nego jer imam jako dosadan posao :) Tako da mozda i druge cure koje vise na forumu (a mozda i drugdije) imaju jako dosadan posao...tko zna! A u zadnje vrijeme sam primjetila da se docekuju na noz dosta otvorenih tema, mozda zadnjih par tjedana. Par mjeseci je bilo mir, ali sad opet je pocela (nazalost) vladati negativna atmosfera na temama. Sto se tice optuzbi za reklamiranje, kad netko otvori temu, meni je to malo apsurdno, jer ako imas slobodan izbor za otvaranje teme, dakle otvorit cu-necu otvoriti novu temu, takodjer imas slobodan izbor za komentirati istu. Znaci i ti koji komentiras na neki nacin se reklamiras, a mozes izabrati da to ne cinis. Ja ako mogu nekome pomoci, rado to ucinim, to je moj nacin zivota i uvijek cu kometarom nastojati pomagati. A drugo me ne zanima, zaista preskacem jer me zamara.
2016 06 15
Lenymoda krpice su u pms-u, a neke dane u menopauzi : )))
2016 06 15
> wizardica: > Uljeshura, odgovori na tvoja pitanja su: DA. > Ponovit cu s manjom modifikacijom ono sto sam napisala na jucerasnjoj temi jer se odnosi i na ovo sto pitas: > Elem, cjelodnevni i cjelonoćni posao ovdje ima odred za odstrel svakoga tko otvori bilo koju temu na forumu; ordiniraju tu 0-24, govore jezikom prijetnje svima, nista produktivno ni konstruktivno ne čine osim sto vrse bijednu samopromociju, zabranjujući pritom drugima ono sto dopustaju sebi (!), ne sudjeluju ni u čemu sto ima pozitivni predznak; ne - sudjeluju samo u javnom linču i jedine su si uzele monopol nad svekrpičarskom pameću i prosudbama jer one su hebeno nepogresive. Hau jes nou. Ima ih dragih, pristojnih i umjerenih koje obrazloze svoj stav i ne lešinare na svakoj temi, ali ima ih onih koje to čine all day long. Stoje u redu, laktare se da podare verbalni šamar svemu sto hoda po forumu. Neovisno o meritumu. No, svatko ima svoj uzitak - bolje je ne znati sto ih motivira da ovdje prosipaju svoju krhku pamet 8-) Potpisujem i ja od prve do zadnje rijeci. Cak u pravilima pise da ce krpicarke koje se svadaju po forumima biti blokirane no uvijek iste odabranice siju pamet i nikad nista od bloka. Jucer sam malo posvetila paznje pravilima jer mi je jucer blokiran stari profil bez ikakvog objasnjenja admina. Puno toga se ovdje nebi smjelo pa se radi bez ikakvih posljedica :)
2016 06 15
Ja nemam iluzija u smislu da ce svi uvijek biti svakim rješenjem zadovoljni, ali budimo konstruktivni, a ne stalno negativni i destruktivni. Ovo bi trebala biti platforma koja se i sama proklamira kao odgovorna zajednica korisnica gdje nećemo jedna drugu piliti, sapunati, cijediti, stavljati na stup srama stalno....iz banalnog razloga npr sto zena otvori temu da slavi 100 povratnih pa časti. U cemu bi tu tocno bio problem?!? Kada nesto slavimo, zelimo to podijeliti s dragim ljudima svojeg zivota, radost je dvostruko veća - u ovom slučaju zelimo tom objavom počastiti druge korisnice ove stranice, pokloniti nesto....u cemu je stvar, pa to je lijepa gesta. Ja svoje goste dočekujem zahvalnošću i zagrljajima, ne kamenjem i šamarima. Zar stalno trebamo tražiti potencijalne neprijatelje, prevarante, sumnjiciti sve i svakoga sto se kreće forumskim uglovima onim korakom koji nama paše - zar cure trebaju strahovati da otvore temu s nekim upitom, savjetom, prijedlogom m - sto ce odmah biti okarakterizirate kao reklamuše, kršiteljice pravila...fuckin' drzavni neprijatelji? Zasto se ne fokusirati na ono dobro i to pokusati vidjeti u onome drugome; zasto ne dovesti stvari u zdrav balans? Ne, lakse je osuditi, kamenovati, upucati...argumenti nebitni, the show must go on... Ne vjerujem da nas ima savršenih pa ne ocekujmo to ni od drugih. Ne budimo licemjerni u ime neke vise pravde. Ne moramo hiniti da se svi tu bezuvjetno volimo...ne, vatko ima svoje preferencije i to je OK ali zaboga, valjda se ne moramo poubijati medjusobno radi svojih različiosti samo zato da nečiji dan na krpicama bude "ispunjen", smislen...ne znam sto. Love & peace.
2016 06 15
> Uljeshura: > 1-Da li se smije otvarati tema tipa "samo da se pohvalim dobila sam tisućitu povratnu i ne tražim i ne nudim ništa ali samo da se malo poFalim" (vidjela sam da neku curu napadoše a ja sva u čudu jer sam mislila da je to prihvatljivo, pa sad ne znam..:/) Smije, ali jedna, ne dvije pet itd > 2-Da li se smije otvarati tema: "u kojem DUĆANU ima ovo za kupiti"(ovo me najviše u biti osobno zanima, jer sam kupila par stvari koje više nigdje ne mogu naći a iznimno mi se dopadaju, no ipak ne bih rabljene odavde..:) ) Postoji tema gdje kupiti. > 3-Da li se smije otvoriti tema nalik: "bivši mi je otegao papke, tim povodom častim prvih 100 Krpičarki njegovim poklonima koje mi je nadavao tijekom godina"? Postoji tema poklanjam ;) > 4-Da li se smije ovoriti tema tipa "tko pogodi koliko moja baba ima godina, dobiva na poklon ovaj nekrpičarski predmet" Smije, jedna, bez linkova na dućan, fb i slično Evo, nadam se da je nešto jasnije :D
2016 06 15
Ne mogu editirati ROLL pod 4 Smije, jedna, bez linkova na dućan, fb i slično
2016 06 15
Puno hvala!!!!!!!!!!!
2016 06 15
Flicka2 profil ti je blokiran radi preprodaje avonove kozmetike što je, kao što znaš i sama, ZABRANJENO pravilima.
2016 06 15
> Znate što ste krivo napravili i plakanje i kukanje meni u inbox neće pomoći. to mi je najdraži dio posta ^^ U svakom slučaju nema previše korisnika koji su trajno blokirani sa stranice, ima bisernica, ali nisu mnogobrojne. Očito je 2013 bila burna po pitanju svađa na forumu, za sad ima prepucavanja, ali glave se ohlade i dalje sve ide normalno.
2016 06 15
Admin2nd...da li se smiju onda svadjati i poticati na svadju ili ne? Ima sankcija (privremeni blok napr) ? To je moje pitanje...jer inace po drugim forumima je praksa da se ne smije.
2016 06 15
Lololola moguće žena i predaje u školi, i da je i da nije, ono što govori je na mjestu. Zar je bitno čim se bavi? A nažalost oni koji predaju često bedastoće zbore..al to je druga tema Ako je na običnom krpama ovako..što dalje reći
2016 06 15
> lolalolalola: > aaaa pravas javla,,,,,,,,,,,,prodaje knjige i nosilku diječiju........aaaaaa oči mi zakrvarile
2016 06 15
Naravno i to vrijeđanje na takav nacin gdije se nit ne znas nit ne mozes obraniti...sto po meni je puno gore nego ostale cetri stavke.
2016 06 15
Čije sam ja šlape vrijeđala? Jesi me pomiješala?
2016 06 15