Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Prehrana, recepti, ekologija /

Torta od sira-molim misljenje

Kombinirala sam dva razlicita recepta,i radila ovako: Podloga : 250g keksa,50g badema,5 zlica secera, 50g maslaca i zlica ruma. Zatim sam smiksala 500g sira i dodala 300ml vrhnja za kuhanje (nisam imala slatko vrhnje..) te u to dodala zelatinu. Smjesu sam podijelila na dva dijela u jednu dodala 50g otopljene bijele cokolade a u drugu mlijecne.... Sipala sam jednu pa drugu na podlogu od keksa. Zatim sam 400ml milerama i 3 paketica vanili secera smiksala i ulijala na vrh te poravnala sa zlicom. Zapekla sam na 170 35 min. Malo mi je odgore poprimilu boju pa sad razmisljam da sutra na hladno gore stavim slag? Molim savjet da li bude to dobra ideja ako to ide zajedno... I sveukupno misljenje na cijelu tortu... Dal budem morala baciti ili bude ok?:/ Hvala....
2016 08 06
Bit ce ti ok, ako sam dobro shvatila nisi stavila šećer, nego čokoladu. Mislim da si posljednji dio mogla i preskočiti i ne peći, a šlag nikad nije naodmet...nećeš baciti, uživaj
2016 08 06
I, kakva je ispala torta? :") Jesi zadovoljna na kraju bila.
2016 08 07