Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Tečaj šminkanja u Zagrebu

Zanima me da li je koja od vas išla? Iskustva, dojmovi? Cijena, kvaliteta, koliko traje?
2016 08 21
I mene zanima ako se smijem ukljuciti :) Sto je sa skolom sminkanja, koju preporucujete? Gdje se dobije diploma, sve info dobrodosle ;)
2016 08 21
Moja frendica je zavrsila Kryolanov tecaj za vizazista, full je zadovoljna, platila ga je 10 000 kn i nes sitno Trajao je nekih tjedan-10 dana ak se ne varam Jos se i dobije kofer pun njihove sminke i kistova :") I dobije se diploma, profi fotke u portfoliu za svaki look koji se radio na tecaju + njihova clanska kartica s kojom se onda ima 20% u njihovom ducanu Ako je netko zainteresiran i trazi vizazista, neka se javi pa proslijedim kontakt, sminka za sve prilike, haha :")
2016 08 21
ja godinu dana u Callegari školi za vizažista ... puno je koštalo neću od cijeni sada ,naučila sam osnove recimo,dobila sma bazu i naučila sam sve o kozmetici, licu ,kozi ...sve ukupno,vrstama šminke , tehnici itd...dalje je samo praksa da na kraju imaš ispit, usmeno i pismeno i dobiješ diplomu
2016 08 21
Pučko otvreno učilište. Cijena oko 8 000. Najcjenjenija diploma iz te struke u RH. Vrhunska obuka. Predavač vizažistica iz HNK.
2016 08 26