Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Noć vještica

Linkajte artikle za noć vještica, treba mi kostim :D
2016 08 27
Ima dosta fora perika, u tražilicu samo upišeš perike :) Kakav kostim radiš?
2016 08 27
> Valera_N: > Ima dosta fora perika, u tražilicu samo upišeš perike :) > Kakav kostim radiš? Nekakav tipa creepy doll ili reaper
2016 08 28
Ljudi, niste uopće svjesni koliko tim naoko nevinim kostimiranjem, bundevama i sl. vi i vaša djeca sudjelujete u sotonističkim ritualima, među kojima je i ubijanje i žrtvovanje djece. Proguglajte i sami. To nije igra ni fora iz filmova, iako se tako prikazuje.
2016 08 31
Kostimiranjem i bundevama se ubija djecu?!!?? 👻👺😵😨😱👹💀
2016 08 31
Zapravo, Dijana Mišetić je napisala jako zanimljiv i poučan tekst upravo na temu Noći vještica. :) Zapravo, Noć vještica, iako me u svojem današnjem obliku, vuče korijene do Kelta i njihovih druida, tako da zapravo i nema veze sa sotonom. Oni su vjerovali kako će ljudske žrtve pridonijeti boljoj žetvi. Sam dan (odnosno noć) 31. listopada je, kako su oni vjerovali, dan kada mrtvi hodaju zemljom, nanoseći zlo drugima (slijedeći dan bi bio dan svjetlosti kad mrtvi počivaju). Ljudi su se tada palili velike vatre da otjeraju te duše, a to su radili plešući oko vatre... kostimirani :P ALI kostimirali su se i kako bi prestrašili vještice i demone koji su oživjeli i otjerali ih natrag u pakao. :P
2016 08 31
> zanaZG: > Ljudi, niste uopće svjesni koliko tim naoko nevinim kostimiranjem, bundevama i sl. vi i vaša djeca sudjelujete u sotonističkim ritualima, među kojima je i ubijanje i žrtvovanje djece. Proguglajte i sami. To nije igra ni fora iz filmova, iako se tako prikazuje. ubijanje i žrtvovanje su vršili u srednjem vijeku, ako si neinformirana nemoj tu bambat neke gluposti, ja iskreno sam agnostik i ne vjerujem u tvoje izmišljene prijatelje, više je zastrašujuće kako neinformirani ljudi najviše nameću svoje. LP :*
2016 09 03
Satan ain't hatin' :') :') :') :')
2016 09 03