Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Sastanci. Ona i on. Brak /

posesivna mama

kako se ponijeti prema posesivnoj mami koja želi imati cjelu kuću pod svoju kontrolu, pa čak i živote svojih dvaju sinova. Nijedna njihova cura do sada joj se nije svidjela, jedan se čak usudio otići živjeto kod cure ali na kraju opet su joj oba doma. Kako toj ženi objasniti da njeni postupci štete svima oko nje?
2016 08 29
Teško pitanje. No čime realno zapravo žena ijednog sina može držati u šaci...nema načina objektivno (nadam se da nećemo sad spominjati ucjene nasljedstvima/stambenim pitanjem i patničke ucjenjivacke izljeve te majke, jer su to rješive stvari) . Moc je prvenstveno psiholoska. Kad djeca odrastu u glavi dovoljno da to shvate odmaknut ce se od nje ili naučiti određivati joj granicu što smije a što ne smije. U meduvremenu, ona posesivira onoliko koliko joj oni dopuste. Nadam se da nisam previše oštra, no ne znam cijelu situaciju
2016 08 30
hm, ta su djeca već prešla 30.tu
2016 08 30
Potpisujem Uljeshuru! A ako su prešli prag tridesetih...ili moraju imati ženu koja će biti odlučna...reći stop (a zapravo glumi mamu br. 2. ) ili nema popravka
2016 08 30
ako s 30 nisu odlijepili od mamine suknje i ona još uvijek ima toliki utjecaj na njih ti tu nemreš niš, ako si cura jednog od njih spasi se dok još možeš i bježi od toga.
2016 08 30
Mislim da je Sonja ta posesivna majka, stara žena koja se ne razumije u tehnologiju, povratne i te fore :') jeste zaboravile cc Šala mala ;) Slažem se sa supergirl31, bjeeežiii!
2016 08 30
Ako se ni sa 30 nisu odlijepili od mame, baš to bjeeži. Nema tu kad je (takva) mamica na prvom mjestu, možeš joj jedino donijeti jednu izdajalicu, da joj sinovi ne sisaju baš ovako takvi stari.. Ne zezam se..
2016 08 30
> sonja90: > Mislim da je Sonja ta posesivna majka, stara žena koja se ne razumije u tehnologiju, povratne i te fore :') jeste zaboravile cc > Šala mala ;) Slažem se sa supergirl31, bjeeežiii! bila sam,pogodila si al kad je kćer navršila 20g.potpuno sam odustala, inače pukneš s živcima, sonja a ti me malo bockaš :D :D :D
2016 08 30
:D :D a što se tiče tehnologije, ah kako sve pamtite, ja sa bila daktilograf po struci i ta nova tehnologija mi nikako nije pasala, sad kad sam nešto mlo skužila, stigla ja i na krpica, a ovdje tolko cura, kažu starih i mladih, puknut ću od sreće :P :P :P
2016 08 30
Uh, tridesete ,:(
2016 08 30
Jako teško. Moram pitat svoju majku, ona je prije bila apsolutno opsesivno opsjednuta životima mene i moje braće. To je nekako samo usahnulo, možda je odlučila samo promjeniti pristup. Ali ima mnogo takvih, uključujući moju svekrvu koja ne samo da nas je držala pod kontrolom kad smo živjeli kod njih nego i neprestano prisluškivala ispred vrata dok su nam došli gosti. Ali ako taj njezin sin nije spreman pustiti maminu suknju nakon 30-te godine života, mislim da mu nije mjesto sa curom nego kraj mame, i svi sretni i zadovoljni.
2016 08 30
mene je tako mama, dok se nisam udala, al moram priznati da je onda to meni ogovaralo,, možda i dečkima i mužu odgovara, i svi šute za mir u kući
2016 08 30
> SonjaSpoljaric: > :D :D a što se tiče tehnologije, ah kako sve pamtite, ja sa bila daktilograf po struci i ta nova tehnologija > mi nikako nije pasala, sad kad sam nešto mlo skužila, stigla ja i na krpica, a ovdje tolko cura, kažu > starih i mladih, puknut ću od sreće :P :P :P Ma ja i dalje zivim u uvjerenju da ste sve nas htjeli malo nasmijat, tako mi draze :D Ako je vasa kcer u pitanju, savjetovala bih sto i gore "Bjezi", no ako joj to vi kazete hmmm..mogao bi odgovor biti "Sto ti znas, hoces mi sve upropastiti, ti si kontrolor, opsesivna.." itd itd.. oprezno s tim, najbolje bi bilo da sama shvati al da nije kasno jel.. A sad ako je vasa majka/prijateljica/sestra ta opsesivna majka pokusajte..zar se moze toliko naljutiti ako joj lijepo kazete sto mislite. Mozda da joj izmislite neku pricicu sa poantom o kao nekom drugom a da se u toj prici nadje pa shvati da grijesi.
2016 08 30
sve je to istina, al žena iz teme je moja onako-prijateljica iz škole, al ona je nedodirljiva, dotjerena, i dok pijem kavu i gledam kako ona trči u dućan, trči iz dućana doma. doma joj sve zglancano, mislim si, ma stani ženo kamo trčiš, neće delo uteć, , popričaj malo s nama, a i bolje da ne jer na mene lično prenaša neku nervozu
2016 08 30
> SonjaSpoljaric: > kako se ponijeti prema posesivnoj mami koja želi imati cjelu kuću pod svoju > kontrolu, pa čak i živote svojih dvaju sinova. Nijedna njihova cura do sada joj se > nije svidjela, jedan se čak usudio otići živjeto kod cure ali na kraju opet su joj > oba doma. Kako toj ženi objasniti da njeni postupci štete svima oko nje?
2016 09 01
1 2 Sljedeći