Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Nova glupost na Tisku

Cure jel slala neka paket danas ili jučer popodne? Slala sam jučer popodne 2 paketa, trajalo je dobrih 10 min jer teta sad mora upisti u komp sve moje podatke i od primatelja , iako već pišu na cedulji :/ Veli teta to je od jučer u 13h novost... Trebam opisivati reakcije kupaca novina i cigareta? Pa ko je tu lud ?! Trebala sam poslati i 3. paket, nisam više imala vremena :((
2016 09 08
kod nas je sve tako, zašto da nešto bude jednostavno i brzo kad može biti komplicirano ;)
2016 09 08
Isti slučaj! Ne znam čemu onaj papirić što ispunjavamo kad opet unose sve isto ručno.
2016 09 08
Yap.. moja tisak-teta je jutros 10tak min.unosila podatke, dok su iza mene nervozno cupkali gospon JaTrebamSamoCigarete i gospođa JakoMiSeŽuriATrebaMiVečernjak :')
2016 09 08
nije lako tetama na kiosku, natovarili su joj sve i svašta, sad je to pravi dućan-ured jer ima i fotokopirni, plaćanje računa, slanje i primanje paketa. ja bi se totalno izgubila, jer svi hoće odmah. jedno jutro sam došla samo po cigarete, čekala sam dvoje dječice koji su došli sa kasicim-prasicom da bi kupili neke čikoladice, nisam se ljutila, štoću, dječica su
2016 09 08
a još kad poćmu peć piliće...
2016 09 08
Evo upravo sam poslala jučerašnji nesuđeni 3. paket s drugog kioska, ova teta veli da ne mora te podatke unositi odmah, može i kasnije kad joj bude prazno bez kupaca :) Za njih je to zbilja da puknu od jada... kolko posla, umjesto da vrate stare cijene i poboljšaju ljpljive trakice, svaka druga pukne :/
2016 09 08
...evo sad poslala....teta lijepo rekla poslije cu ja upisat vase podatke...
2016 09 08
> kukyst: > a još kad poćmu peć piliće... za početak imaš kavu za van,onda će možda i oni staviti stoloce pa će sve komplet ;)
2016 09 08
Ja svoju tetu odavno zezam ako imate hladne napitke i slatkač, vreme je da ponudite bar ćevape i pljeske :')
2016 09 08
jučer popodne slala jedan, jutros rano pri odlasku na posao drugi paket.... strašno, tete na tisku ni same nisu baš bile sigurne u novu aplikaciju pa su petljale više nego bi trebalo, u svakom slučaju, jutros sam propustila 3 tramvaja dok je i inače spora i nesnalažljiva tisak-teta uspjela popikati sve na svom ekranu... strašno iskustvo, kako za mene tako i za one koji su mi u redu iza mene psovali sve po spisku ,:(
2016 09 08
> kukyst: > a još kad poćmu peć piliće... ledo smrznutu ribu vec prodaju na nekim kioscima :D taman pomislis da ces kupit sladoled i iznenadis se kad ono puna skrinja ribe, haha :D
2016 09 08
Ma daj, ja bi jedno šišanje i friz prije posla :') Barem masažu? Jednom rukom, doko drugom unosi podatke u komp
2016 09 08
Da draga ja sam jučer slala pakete ,i čekala sam kao i ti došlo po novom sve mora upisati. Tako da se ne brineš ni njima nije lako, evo Sonja dobro piše kavicu lagano i smiriti živce ,a ja još jučer prošla sam da je pao sistem, tako da sam bila na tisku dobro sat vremena .
2016 09 08
> FlyGirl5: > jučer popodne slala jedan, jutros rano pri odlasku na posao drugi paket.... strašno, tete na tisku ni same nisu baš bile sigurne u novu aplikaciju pa su petljale više nego bi trebalo, u svakom slučaju, jutros sam propustila 3 tramvaja dok je i inače spora i nesnalažljiva tisak-teta uspjela popikati sve na svom ekranu... strašno iskustvo, kako za mene tako i za one koji su mi u redu iza mene psovali sve po spisku ,:( to mene smeta, ako ja mogu čekati da bakica plati sve račune i da joj ukuca bon u mobitel, pa čekaj i ti dok ja pošaljem paket, tim više kaj su još 2 tiska u krugu 30 m. x-)
2016 09 08
1 2 3