Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Nova glupost na Tisku

> stela456: > Da draga ja sam jučer slala pakete ,i čekala sam kao i ti došlo po novom sve mora upisati. Tako da se ne brineš ni njima nije lako, evo Sonja dobro piše kavicu lagano i smiriti živce ,a ja još jučer prošla sam da je pao sistem, tako da sam bila na tisku dobro sat vremena . a baš sam ti htjela nešto poslat,jednu sitnicu, sad ću odustat :P izvini, sad imam ispriku
2016 09 08
Ja sam došla sa isprintanom potvrdom sa interneta i teta na kiosku nije trebala ništa dodatno upisivati. Samo je skenirala potvrdu kao i do sada....
2016 09 08
kao u svim redovima, dok nisu uveli brojeve, bilo je svađe i naguravanja, neka teta stavi aparat za brojeve :P
2016 09 08
SonjaSpojaric šalji nema isprike :') :') :') :') :') :') :')
2016 09 08
> PetiElement: > Ja svoju tetu odavno zezam ako imate hladne napitke i slatkač, vreme je da ponudite bar ćevape i pljeske :') predlažem, robota u trafiku a na roštilj jednu zgodnu žensku PETIELEMENT :P
2016 09 08
ja uvijek imam isprintane obrasce i to ide prilicno brzo, spakiram, ona ocita kod, brzinski poljepi drugu naljepnicu i naplati. vec znam koje tete su brze a koje spore o:)
2016 09 08
> stela456: > SonjaSpojaric šalji nema isprike :') :') :') :') :') :') :') budem ;)
2016 09 08
Dođem jutros na Tisak da šibnem 2 paketa.. kaže teta na tisku: Imamo sad nešto novo, nadam se da niste u žurbi, vi ste prva mušterija s paketom otkad smo to uveli.. Ja sve čekam da mi kaže da ću dobit neku nagradu 😂 Kad ono, ja bila pokusni kunić za novi sustav slanja.. bemte živote i nagradu :@
2016 09 08
I ja sam danas slala paket,ista priča....i nisam imala broj mobitela od primatelja,a bez toga se ne može poslati paket.tako da je sad obavezan.....
2016 09 08
Pa mogla si dat svoj..ja sam na jednom paketu od ta 2 što sam baš danas slala, u oba polja svoj broj upisala.. nikakvih problema ;)
2016 09 08
Evo ja poslala prije uru vrimena i to u rekordnom vremenu! Cak ni kasa nije blokala ( inace svaki put ju mora gasit-palit) 😁
2016 09 08
Sonja mora i robot biti zgodan :P E sad megy, ti bi odma novog fićeka na Tisku ;)
2016 09 08
kuky imaš povlašteni kiosk koji radi do navečer, kod mene sve neki do 14h 8-)
2016 09 08
> megy1708: > Pa mogla si dat svoj..ja sam na jednom paketu od ta 2 što sam baš danas slala, u oba polja svoj broj upisala.. nikakvih problema ;) I jesam... :D
2016 09 08
> PetiElement: > Sonja mora i robot biti zgodan :P > E sad megy, ti bi odma novog fićeka na Tisku ;) šta bi vrijedilo kad na moj mig nebi reagirao :P
2016 09 09