Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Obrve, sjenilo, olovka...

Moje obrve su crne, a kosa plava (smeđa al su dolje ombre plavi) i to meni uzasno izgleda... Kupila sam neku olovku esence, smeđu, ali se užasno primjeti, i pretamne su mi naspram kose.. Ima ko savjet što da koristim za obrve, sjenilo, olovka, nešto povoljnije? Jel bi bilo bolje da si nešto sivo uzmem, a ne smeđe, pošto su mi baš crne obrve?
2016 09 08
Neka ti frizerka prodje drugi put obrve sa farbom od kose :)
2016 09 08
Ma to nikako, planiram se prefarbati u smeđe cijelu kosu.... ali moram ih svakako s nečim popunit jer su grozne ;)
2016 09 08
premaži puderom :)
2016 09 08
Mal (e)a ovo je super, hvala tiii <3
2016 09 09
Catrice brow set, unutra su dva sjenila i cetkica, i ja jos koristim Maybelline brow drama gel, imam isto crne i guste obrve i dugo sam trazila nesto da se ne primjeti kao essence olovka, a ovo mi je super
2016 09 09
> mima026: > Mal (e)a ovo je super, hvala tiii <3 Nema na čemu! Ja sam ispočetka imala kriminalne obrve (ZAREZE), pa sam se ispraksala. Na yt-u je stvarno sve dostupno, samo si daj malo vremena. Ista stvar je i s olovkama i sjenilima, moraš ih dosta isprobati. :) Btw meni su život spasile šablone od essencea (3 različita modela za 16,90 kn.) Uslikam kasnije i pošaljem. U 2 minute imaš doslovno savršene obrve. :)
2016 09 09
morat cu to potraziti, ima ih u dm-u ili..?
2016 09 10