Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Stigao iPhone7!

Pozdrav svima, ne znam jel netko vec otvorio ovu temu al evo sto vi mislite o ovome hoce li ljudi kod nas kupovat ovaj izvikani mobitel? Inace nemam nist protiv iPhone uređaja al nekako mislim da je cijena preko 8000kn presmijesna, mislim sta taj mobitel radi za te novce, pere, kuha, sprema, leti u svemir? Haha sto vi mislite? :P
2016 09 17
Svaki sljedeći model po nečem bi trebao biti bolji... Imala sam Silk epil 1....pa se mislila kupiti Silk epil 3....i onda sam samu sebe nagovorila da ipak dam 300 kn više i kupim Silk epil 5... razlika je velika...nebo i zemlja... No sad me kopka Silk epil 7 i slavna 9-ka, uglavnom...odgovor je- ne znamo dok ne isprobamo. Hrvati će vjerojatno kupovati, jer u kafiću...važno je izvaditi novi mobitel na stol, baš onaj koji još nitko nema. Nisam baš neko mjerilo, imam mob dok mi se potpuno ne pokvari i ne daje znakove života...onda mi obično muž kupi novi i ne pitavši me koji mi se sviđa... Ma šta je 8000 kn naspram zadovoljstva kad svi pilje ljubomorno u tebe...
2016 09 17
Osobno ne patim na bilo kakve marke mobitela, i iskreno bilo bi mi grijeh dati 8000 kn za mobitel :o ,:( Ili bilo koji iznos koji prelazi 1500 kn. Moj Noa je bio 1200 kn i eto već 1.5 godinu radi k'o po špagi :D Radije bi si uplatila neko ekstra putovanje :D
2016 09 17
> Konata: > Pozdrav svima, > ne znam jel netko vec otvorio ovu temu al evo sto vi mislite o ovome hoce li ljudi kod nas kupovat ovaj izvikani mobitel? Inace nemam nist protiv iPhone uređaja al nekako mislim da je cijena preko 8000kn presmijesna, mislim sta taj mobitel radi za te novce, pere, kuha, sprema, leti u svemir? > Haha sto vi mislite? :P hoće i to većinom oni koji si ga ne mogu priuštiti pa će ga "preplatiti" u nekom ugovoru sa operaterima. tko si može priuštiti i tko voli dapače zašto ne.netko radije kupi mobitel netko skuplje tenisice.nisam fan "ajfona" iz razloga jer je sad "IN" pa ga svi imaju ili fejk ili oriđiđi. osobno ne bih dala nikad tolike novce za mobitel iz razloga kaj bi mi vjerjatno pao ili se zapalio,pukao. savio se....
2016 09 17
> supergirlR31: > Osobno ne patim na bilo kakve marke mobitela, i iskreno bilo bi mi grijeh dati 8000 kn za mobitel :o ,:( > Ili bilo koji iznos koji prelazi 1500 kn. Moj Noa je bio 1200 kn i eto već 1.5 godinu radi k'o po špagi :D > Radije bi si uplatila neko ekstra putovanje :D Isto nebi nikad dala vise od 1500kn za mob i za te novce ocekujem da radi barem 2 godine bez vecih problema x-)
2016 09 17
Za ajfon ne bih dala ni 100kn ,:) Ne sjeda mi i iritira me. Android all the way. A ovo će ljudi pokupovati samo tako, ma da i 15 000kn košta. Ne mogu si kruh kupit, ali najmoderniji mobiteli su u rukama. Mah. Pogotovo ne bih ovaj kupila jer nema jack za slušalice, već bežične slušalice koje bih izgubila prije nego šta bi ih izvadila iz kutije. A koštaju oko 150$ falatibože, ni to nemoš džabe dobit uz mobitel. A ako želiš nastavak za jack, to košta još 15ak dolara ili 20. Ne znam, uz ajfon 8 će se valjda dobiti samo mobitel, a posebno će se kupovati iOS, baterija, poklopac za bateriju, punjač, usb. Mobitel 2000$, baterija 500 i tako dalje :D
2016 09 17
Fan sam Iphone-a jer ga imam od početka,pa sam se navikla. Ima ljudi koji si mogu priuštiti i IPhone 7,pa zašto ne. Mene veseli činjenica da izlaskom 7-ice će biti povoljnije za kupnju 5s i 6,pa bi si to priuštila :)
2016 09 17
Dugo ga vec koristim iako sam imala samo dva modela...imala sam Sreću pa traju prvi sam poklonila dalje a ovaj imam godinu dana .nisam neki Fan al sam se navikla Pa nebi mjenjala
2016 09 17
> Chinchilla: > > supergirlR31: > > Osobno ne patim na bilo kakve marke mobitela, i iskreno bilo bi mi grijeh dati 8000 kn za mobitel :o ,:( > > Ili bilo koji iznos koji prelazi 1500 kn. Moj Noa je bio 1200 kn i eto već 1.5 godinu radi k'o po špagi :D > > Radije bi si uplatila neko ekstra putovanje :D > Isto nebi nikad dala vise od 1500kn za mob i za te novce ocekujem da radi barem 2 godine bez vecih problema x-) Pa baš to, a i uz Nou mi je jasnije da mi ga nitko neće ukrasti ,:) ,:) hahaha
2016 09 17
onaj tko si može priuštit mobitel od 8000 pa naviše može si priuštit i putovanja (bar ja tako mislim). imala sam svojedobno iphone 4s i dura je dobrih 5 godina dok su neki meni bliski ljudi imali druge mobitele i svako malo im je crkava, pa na kraju kad se stavi sve na papir koliko su oni potrošili na tih nekoliko a ja na jedan ispade puuuno više. ebg plati pa se rugaj i sl izreke a meni naj je ona ko ne plati kurvu plati likara
2016 09 17
> kukyst: > onaj tko si može priuštit mobitel od 8000 pa naviše može si priuštit i putovanja zeznula bi se :) ja ih znam više od nekoliko koji imaju najnovije modele mobitela, a doslovno ne mogu kruh kupiti. Prioriteti jel. A ovo da ti je durao 5 godina...Istina, to se isplati. Onome tko nema potrebu svako toliko mijenjati mobitel, naravno :) Ja čitam i naletim na postove gdje se ljudi na samsung žale. S2 mini sam kupila 2011. čini mi se, koristila ga, dala ga mami, ona ga još koristi i radi ko urica. S3 lte imam već 2,5 godine, isto radi ko zvečka. E sad, jesam ja imala sreće s njima ili su drugi imali nesreću, ne znam. > SilaVila > Mene veseli činjenica da izlaskom 7-ice će biti povoljnije za kupnju 5s i 6 :D :D :D Silver linings.
2016 09 17
Super barem ce ovi ostali biti povoljniji za mog klinca, pa da prestane gnjaviti 😂😂😂
2016 09 17
> kukyst: > onaj tko si može priuštit mobitel od 8000 pa naviše može si priuštit i putovanja (bar ja tako mislim). imala sam svojedobno iphone 4s i dura je dobrih 5 godina dok su neki meni bliski ljudi imali druge mobitele i svako malo im je crkava, pa na kraju kad se stavi sve na papir koliko su oni potrošili na tih nekoliko a ja na jedan ispade puuuno više. ebg plati pa se rugaj i sl izreke a meni naj je ona ko ne plati kurvu plati likara meni je ta tvoja izreka toliko legendarna da te citiram cijelo ljeto :-* (ako ti se štucalo slučajno)
2016 09 17
> SaraKedavra: > > kukyst: > > onaj tko si može priuštit mobitel od 8000 pa naviše može si priuštit i putovanja > zeznula bi se :) ja ih znam više od nekoliko koji imaju najnovije modele mobitela, a doslovno ne mogu kruh kupiti. Prioriteti jel. > A ovo da ti je durao 5 godina...Istina, to se isplati. Onome tko nema potrebu svako toliko mijenjati mobitel, naravno :) Ja čitam i naletim na postove gdje se ljudi na samsung žale. S2 mini sam kupila 2011. čini mi se, koristila ga, dala ga mami, ona ga još koristi i radi ko urica. S3 lte imam već 2,5 godine, isto radi ko zvečka. E sad, jesam ja imala sreće s njima ili su drugi imali nesreću, ne znam. bemu miša i ip2, ip3 i ip4 su mi trajali i trajali, dapače i četvorka bi mogla još da joj promjenim zvučnik. a sta se tiće samsunga moje prvo iskustvo je bilo to da je nakon 3 dana ciu-krep pa svako malo na rehabilitaciju dok mi nije puka film i podarila mu krila za na karepovac! inače sad san nakon dužeg vremena ponovno na samsungu i nadam se dugom i ugodnom druženju..
2016 09 17
> mirnaz: > > kukyst: > > onaj tko si može priuštit mobitel od 8000 pa naviše može si priuštit i putovanja (bar ja tako mislim). imala sam svojedobno iphone 4s i dura je dobrih 5 godina dok su neki meni bliski ljudi imali druge mobitele i svako malo im je crkava, pa na kraju kad se stavi sve na papir koliko su oni potrošili na tih nekoliko a ja na jedan ispade puuuno više. ebg plati pa se rugaj i sl izreke a meni naj je ona ko ne plati kurvu plati likara > meni je ta tvoja izreka toliko legendarna da te citiram cijelo ljeto :-* (ako ti se štucalo slučajno) :') :') :')
2016 09 17
1 2