Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Automobili, motocikli, bicikli /

Molim pomoć,cure iz Zg

Pozdrav...zanima me gdje je najbolje parkirati oko Rebra? Treba mi parking na skoro cijeli dan,znam da imaju garažu ali isto tako i da nekad ne bude mjesta.. hvala... :)
2016 09 21
mislim da ti je njihova garaža najbolja opcija. možeš uvijek pokušati u okolnim ulicama, ali i tamo se parking plaća, a osim toga je vremenski ograničen na 2 ili 3 sata, pa bi još mogla i dobiti kaznu. druga opcija koju ljudi često rade je da parkiraju blizu okretišta Dubrava ili Borongaj, ima besplatnog parkinga, pa odu tramvajem do tamo.
2016 09 21
Parkiram u njihovu garažu,nađe se mjesto,ipak mi je to najbolja opcija od svih....
2016 09 21
Imaš Konzum na Kozjaku i uvijek bude mjesta za parkiranje, a puno ti je bliže nego Dubrava ili Borongaj. Ili se provozaš okolnim ulicama po Laščini, Jordanovcu ili Srebrnjaku. I sve možeš obaviti cipelcugom. Čak i ispred Teatra Žar ptica ima parking, a do Rebra ti treba 15, 20 minuta pješice. Najviše. Mislim da bi ispred Žar ptice bilo najsigurnije.
2016 09 21
Curke hvala vam,mislim da cu probati garazu posto nije vremenski ogranicena..Nadam se da cu naci mjesto...:/
2016 09 22
> Juicy1110: > Curke hvala vam,mislim da cu probati garazu posto nije vremenski ogranicena..Nadam se da cu naci mjesto...:/ sretno :-) i s parkingom i s bolnicom.
2016 09 22
Hvala trebat ce jer idem na razg za posao....:/ Pusa curke :*
2016 09 23