Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Bijele starke - pranje

Pozdrav. :") Znači kud svi ti i mali Mujo pa tako i ja kupila bijele starke. Sve je to bilo divno i krasno (i bijelo) ali sad ih treba i oprati. Molila bih cure/žene koje su prale starke ručno da mi daju koji savjet. Guglala sam ja to sve i piše užasno puno načina ali ja bih ipak neki savjet iz prve ruke i da je provjereno učinkovit. Unaprijed Vam zahvaljujem :") :")
2016 09 21
Pokušajte isprati tenisice u mlakoj vodi i potom napravite pastu od sode bikarbone i octa u podjednakom omjeru i isčetkajte tenisice koliko je potrebno. Trebale bi se tako osvježiti, osim ako nisu neke teške mrlje. :")
2016 09 21
Ja sam svoje oprala u mašini. Mislim da jednostavnije od toga ne može, a provjereno je :)
2016 09 21
Možeš u mašini, ili ručno četkom i praškom za bijeli veš, ako imaš mrlje dodaj bioshout ili što već koristiš :)
2016 09 21
Možeš u veš mašini na 30 stupnjeva ili ručno sa kombinacijom praška i sode bikarbone. Nakon pranja se malo stisnu tako da te to ne zabrine ;) vrate se u prvobitno stanje čim ih malo prošećeš
2016 09 21
Ja sam svoje prala u masini na 30 stupnjeva... :)
2016 09 21
probaj staviti u masinu na manje stupnjeva,malo da se izbjele ja ih stavim u jastucnicu da se ne pokidaju i stvarno se ful dobro operu :)
2016 09 21