Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

POMOC !!!!!!!!!!!!!!!!

Drage moje žene. U velikom sam stresu, vlada nervoza od 0 do 24... sutra polažem vozački ispit, dobro vozim pohvalio me instruktor kako znam križanje itd itd... Međutim to je tako ispred njega, sutra polažem ispred komisije i bojim se da mi se ne počme tresti noga ili da od treme ne znam što činim. Kako ste se vi opustile prije i tijekom vozačkog ispita ? Dali ste išta pile od tableta ?
2016 09 27
mozes umjesto tableta drmnut jednu malu..
2016 09 27
> mamamirna: > mozes umjesto tableta drmnut jednu malu.. Kaj jednu?? :P :P mamamirna, evo i tebi jednu :")
2016 09 27
Ma nemoj se oko toga toliko živcirati. Pa to je samo vozački. Samo si u glavi imaj koliko idiota je položilo to pa što ne bi i ti. Svatko danas može imati vozačku. Nije to nešto specijalno u životu iako je naravno to dobro imati Nemoj da te trema košta 850kn ;)
2016 09 27
Ej Winksi,zalutala malo na krpice...vidim,sve je isto...manje vise...samo se mjenjaju nickovi :')
2016 09 27
> vogue123: > Drage moje žene. > U velikom sam stresu, vlada nervoza od 0 do 24... sutra polažem vozački ispit, dobro vozim pohvalio me instruktor kako znam križanje itd itd... Međutim to je tako ispred njega, sutra polažem ispred komisije i bojim se da mi se ne počme tresti noga ili da od treme ne znam što činim. > Kako ste se vi opustile prije i tijekom vozačkog ispita ? Dali ste išta pile od tableta ? nemoj ništa piti za smirenje niti drmati alkohol, to posebito nemoj, jer ako nabasaš na nekog nadr*anog, može ti zabraniti polaganje vozačkog, jer čaš'ca nečeg alkohola ti može biti 0,5% a to ti je već za kaznu nije da strašim ali događalo se kod nas takvih stvari ja sam položila iz drugog puta, prvi put sam se pomirila da ću pasti jer sve što sam učila na satu, sve sam na pamet i ceste i što trebam napraviti kad sam na toj cesti, itd... nisam ništa logikom išla, tako je i bilo drugi put mi je bio jedan gospodin, šaljivdžija, 10min sam vozila i parkirala.....sve ti ovisi tko će biti, ali briga te, tko bude bude. samo se sjeti što gdje trebam napraviti i gotovo.... *znam da je lako kazati, ali budi sigurna u sebe*
2016 09 27
Tablete nikako, ali mozes jednu kratku s nogu popit ;) ja sam isto panicar i ne mogu ti nista pretjerano pametno savjetovat osim dobro se naspavaj, nemoj pit kavu ako je inace pijes, jer iz mog iskustva to pogorsa stvar. Sretno i pokusaj cim manje razmisljat o tome :)
2016 09 27
Hvala vam cure moje na odg. SlatkoSlano kod nas je problem sto imamo samo 1 ispitivaca koji je ajme majko... i ne mogu ga izbjeci
2016 09 27
> vogue123: > Hvala vam cure moje na odg. > SlatkoSlano kod nas je problem sto imamo samo 1 ispitivaca koji je ajme majko... i ne mogu ga izbjeci Samo jednog? Inace svaka regija (recimo to tako) ima po vise njih... hmm... brige te udri po svom, ne slusaj nikoga (osim njega u tom trenutku) ^^
2016 09 27