Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Ugg čizme pomoć- original ili fake!!

Cure molim Vas pomoć.... Zbilja sam rijetko na forumima , nekako uvijek dođe do viših tonova pa ga izbjegavam.. No sada bi mi zbilja dobro došla Vaša pomoć.. Ovako, zamijenila sam se tu na krpicama za Ugg čizme. Za njih sam dala svoje original Hunterice i uvjerena sam da su i Ugg original. No desilo mi se prije par dana tj. u subotu da mi se javila cura koja ima 0 povratnih i kaže da radi u XYZ i da nisu original te da će me priljepiti na forum i optužiti me da prodajem kopije pod originale. Ove Ugg su zbilja očuvane, imaju sve oznake originala, a cura sa kojom sam se zamijenila ima original kutiju sa barkodom koja nije stala u Tiskovu kutiju.Vrećice u kojima su Uggsice su definitivno originali no baš sam se šokirala sa tvrdnjom da nisu....Ja do sada nisam imala ugg čizme i zbilja se ne razumijem u njih, no nikako ne bih htjela prodati nešto pod original, a da nije.. I to me baš smeta jer zbilja se trudim biti fer i nikoga ne zeznuti, a na kopije sam alergična... Pomoć, da li su moje UGG čizme original ili ne? Ako treba, staviti ću i dodatne slike.. Ako nisu, tražiti ću svoje Hunterice nazad...
2016 09 27
> niky76: > Cure molim Vas pomoć.... > Zbilja sam rijetko na forumima , nekako uvijek dođe do viših tonova pa ga izbjegavam.. > No sada bi mi zbilja dobro došla Vaša pomoć.. > Ovako, zamijenila sam se tu na krpicama za Ugg čizme. Za njih sam dala svoje original Hunterice i uvjerena sam da su i Ugg original. > No desilo mi se prije par dana tj. u subotu da mi se javila cura koja ima 0 povratnih i kaže da radi u XYZ i da nisu original te da će me priljepiti na forum i optužiti me da prodajem kopije pod originale. Ove Ugg su zbilja očuvane, imaju sve oznake originala, a cura sa kojom sam se zamijenila ima original kutiju sa barkodom koja nije stala u Tiskovu kutiju.Vrećice u kojima su Uggsice su definitivno originali no baš sam se šokirala sa tvrdnjom da nisu....Ja do sada nisam imala ugg čizme i zbilja se ne razumijem u njih, no nikako ne bih htjela prodati nešto pod original, a da nije.. > I to me baš smeta jer zbilja se trudim biti fer i nikoga ne zeznuti, a na kopije sam alergična... > Pomoć, da li su moje UGG čizme original ili ne? > Ako treba, staviti ću i dodatne slike.. > Ako nisu, tražiti ću svoje Hunterice nazad... Stavi slike pa će se javiti netko tko zna.
2016 09 27
evo staviti ću još...
2016 09 27
meni se cine da nisu evo jednostavan test odezi malo vune s unutrasnjosti i stavi na tanjuric pa zapali. ak smrdi po spaljenoj kosi onda je vuna a ako ne onda je sintetika
2016 09 27
a vidim da nema ni barcoda a to stavljaju od 2013
2016 09 27
jel mi se cini il je to podstava? ako je i ako se odvaja od sare onda je ziher fake ako je koza s jedne strane a na njoj vuna s druge onda nije
2016 09 27
a jojjj sad gledam slike i na tvom profilu i deff su fake zato ja izbjegavam ugg jer ih je jako puno fake i uzimam lfa. ostavi curi neg i trazi huntersice nazad
2016 09 27
i zadnji komentar i vise necu sigurno :D pogleda savove iznad ugg , nisu jednaki i nebi trebali biti tamo
2016 09 27
ok, hvala ti puno.. tražiti ću hunterice nazad.. Baš mi je žao, činila mi se baš ok suradnja na obostrano zadovoljstvo!! I sada eto... Bila sam sumnjičava prema komentarima od cure koja mi se javila u subotu jer je imala 0 povratnih, ali mi se činila upućena u ono što govori... Zbilja mi je žao.... No, dobro da si mi objasnila jer ne bi ni ja htjela nekoga zeznuti pa da mu prodam fake pod original..
2016 09 27
<3
2016 09 27
Meni se isto cini da su fake, jednostavno se vidi na prvu da jesu, pogotovo po šavovima😁
2016 09 27
Ja bih 99% rekla da su fake, žao mi je stvarno. Volim jako taj brend i imam iskustva s njima, ovo jednostavno nije original, puno toga nije kako treba.
2016 09 27
Hvala cure.. Evo ostaviti ću oglas dok mi se cura ne javi... pa ga mičem... Baš mi je žao :-( Veselila sam im se... onda su mi ispale velike pa sam ih stavila u oglas i sad ispada da su kopija...a to me najviše smeta..bolje da ništa ne piše na njima ...
2016 09 27
Niky pogledaj tu na krpicama lfa
2016 09 27
Hvala ti , nisam nikada ni obratila pažnju na njih... A javila mi se cura sa kojom sam se zamijenila i razmijeniti ćemo ih nazad bez problema :-) Ovo je priča koja će imati sretan završetak!! ;) ;) :") :")
2016 09 27
1 2