Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

"zamjene ne"

Sasvim je ok da svatko ima neke svoje uvjete, ali pitam se shvacaju li cure koje u opise bahato pisu svoje,tipa "na upite o zamjeni NE odgovaram!!!!!!!!" ili " primopredaja NE dolazi u obzir!!!!!!!!!!!!!!" Ne znam za ostale, ali takvoj korisnici ne bih poslala upit taman da ona meni plati da uzmem njezinu robu, a kamoli da kupim. Nakon takvog opisa jednostavno ocekujes bahate odgovore u bilo kakvim dogovorima i eto. I ja sam imala napisano da nisam za zamjenu, pa mi nije pala kruna s glave jer sam korisnicama, koje su ipak pitale za istu, odgovorila da nisam zainteresirana te se zahvalila.
2016 09 30
> supergirlR31: > Ne stvari mijenjam, neke ne. To je moje pravo. Dobivam upite i za artikle koje ne mijenjam i odgovaram na svaki. Tko zna, koji put se možda budem i iznenadila s ponuđenim. Smatram da, ako sam kulturna i na lijep način komuniciram pa makar i odbijem zamjenu, možda će osoba ipak kupiti artikl. Ne treba biti bezobrazan, s tim postižeš kontru samo. Lakše se zahvaliti samo. > :") Potpisujem! :) Njihovo je pravo pitati, naše je pravo odbiti... Ja često dobivam takve upite, svaki profil škicnem i tek onda odgovorim.
2016 09 30
> Sara112345: > Sasvim je ok da svatko ima neke svoje uvjete, ali pitam se shvacaju li cure koje u opise bahato pisu svoje,tipa "na upite o zamjeni NE odgovaram!!!!!!!!" ili " primopredaja NE dolazi u obzir!!!!!!!!!!!!!!" > Ne znam za ostale, ali takvoj korisnici ne bih poslala upit taman da ona meni plati da uzmem njezinu robu, a kamoli da kupim. Nakon takvog opisa jednostavno ocekujes bahate odgovore u bilo kakvim dogovorima i eto. I ja sam imala napisano da nisam za zamjenu, pa mi nije pala kruna s glave jer sam korisnicama, koje su ipak pitale za istu, odgovorila da nisam zainteresirana te se zahvalila. **na upite o zamjeni ne odgovaram** kojima to vrišti s profila obično znaju poslati poruku za zamjenu. Ha ha, eto takvima samo c/p njihov uvod :') ne vidim ništa loše u zamjenama jer možda baš netko ima nešto što mi treba ili mi se sviđa. Ne možeš znati dok ne pogledaš. A ipak i da se zahvališ samo, lijepa riječ ne košta ništa, a sva vrata otvara. :") Tako je Sara, nije Vam pala kruna s glave, korisnica ako joj se artikl svidi, možda ga je nakraju i kupila. <3
2016 09 30
> Majalike: > Ja ne vršim osobnu promopredaju i onda se neke vrijeđaju..svašta. > Ovisno o cijeni artikla znam ponuditi gratis ptt ili da veći dio snosim ja. > Bez uvrede svakom i iako imam druge razloge zašto ne vršim primopredaju čistom logikom ne vidim zašto bi išla na drugi kraj grada, ili negdje za što trebam izdvojit sat ipol ili više vremena kojeg nemam da bi potrošila 22 kn na autobus, a da bi dotične uštedile 15 ... > Drugo je kada netko svaki dan ide nekom rutom pa će usput dodat jer već tu prolazi. > Al rekoh, to ionako nije glavni razlog..pa . > Ugl, svatko ima pravo na svoj odabir i odluku. > A za zamjene ne volim kada netko traži objektivno kvalitetnu stvar za neku koja nema kvalitete niti vrijedi al joj je nabijena cijena > A sto ljudi, sto ćudi Ja sam nova ovdje,još nemam ništa za prodaju jer mi krpice ne žele učitati.no meni je logično da prodavač ne mora ići na drugi kraj grada već kupac jer njemu treba,isto kako ne ide dućan vama već vi u dućan,a isto tako se možete naći na pola puta,no opet svatko ima razlog zašto ne želi primopredaju i nije ju dužan obavljati.
2016 09 30
Ja sam u profilnom predstavljanju napisala da su zamjene moguče samo za moje omiljene,ali i dalje dobivam upite o zamjenama,naravno da pregledam profil možda i nađem šta jer pored toliko profila ovde ne stigneš ni pregledati sve,ali uglavnom ne nađem ništa,pa se zahvalim na ponudi,ali ima jedna druga stvar koja me iritira ovde,a to je da večina tih korisnica koje ne čitaju profil ili ga čitaju pa se prave lude pa ipak pošalju upit o zamjeni nezna nakon moje poruke zahvale odgovorit ni jednim običnim pozdravom,a di su one šta te pitaju sve i svašta,pa im ti lipo sve dodatno objasniš,izmiriš,poslikaš,trošiš svoje vrime na njih a onda nezna niti poslati poruku da odustaje,joj takve bi istukla :@ E sad to je več druga tema,ali te me više izbace iz takta nego upiti o zamjenama :/
2016 09 30
Uvijek mi je drago komunicirati s pristojnim i kulturnim osobama, pa čak i ako ne uspijemo postići dogovor o zamjeni. Ja se ne ljutim ako ja pitam, a druga strana kod mene ništa ne pronađe, a odgovorim pristojno i ako se mene pita, čak i ako upit dođe od osobe kojoj vrišti na profilu: NISAM ZA ZAMJENE!!!
2016 09 30
Ja sam danas dobila dosta cudan upit za zamjenu.. otvorim link kad ono uopce nije moj artikl i nije na mom profilu x-) x-)
2016 09 30
> Mal(e)a: > > supergirlR31: > > Ne stvari mijenjam, neke ne. To je moje pravo. Dobivam upite i za artikle koje ne mijenjam i odgovaram na svaki. Tko zna, koji put se možda budem i iznenadila s ponuđenim. Smatram da, ako sam kulturna i na lijep način komuniciram pa makar i odbijem zamjenu, možda će osoba ipak kupiti artikl. Ne treba biti bezobrazan, s tim postižeš kontru samo. Lakše se zahvaliti samo. > > :") > Potpisujem! :) Njihovo je pravo pitati, naše je pravo odbiti... Ja često dobivam takve upite, svaki profil škicnem i tek onda odgovorim. I ja potpisujem...
2016 10 01
Moram podijeliti svoje frustracije jer sam na profilu napisala da zamjene ne radim i dnevno dobijem bar dva upita za zamjenu.. Ajde čak i da zanemarim činjenicu da se cure prave lude i svejedno šalju upite za zamjene.. nego činjenica kakav to bezobrazluk postane kada odgovorim ''nažalost ne radim zamjene''.. ko da sam im ubila pola obitelji. Nek ohlade te sve što histeriziraju u inboxima na krpicama.. Neki dan mi se neka čak i prijetila te uputila niz uvreda jer sam čak jednom htjela pristati na zamjenu i onda sam ju pitala dodatne slike, nakon čega je rekla da ja nju maltretiram i da imam premalo povratnih i da ako hoću, moram nadoplatiti 700 kuna jer se njoj ne isplati drukčije :D :D
2016 10 03
1 2