Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Nizak progesteron

Pozdrav, ima li netko iskustva s prirodnim načinom podizanja progesterona ako je nizak? Nekakav čaj ili slično?
2016 10 06
Stvarno nisam cula nikad za nesto prirodno Znam samo za ;kemiju ;utrogestan je cisti progesteron (kuglica stavlja se vaginalno najčešće tri puta dnevno pi dvije )ili ako je problem kod začeća i zadebljanja endometrija onda estrofrem i nakon začeća utrogestan od 13-14 tjedna trudnoće a negdje daju skroz do 37-38tt.pogledajte malo rodine forume mozda sta nađete Sretno
2016 10 06
Doktorica Sanja u Orlando klinici..prirodno identični progesteron u kremi..maže se na kožu..dosta košta...ali nije kemija...ja koristila..Proguglaj i sretno... Treba napraviti obradu kod njih..i sa doktoricom sve se dogovorite..
2016 10 06
> Vikili: > Doktorica Sanja u Orlando klinici..prirodno identični progesteron u kremi..maže se na kožu..dosta košta...ali nije kemija...ja koristila..Proguglaj i sretno... > Treba napraviti obradu kod njih..i sa doktoricom sve se dogovorite.. Nisam cula nikad ...svaka cast Ali nije utrogestan kemija bas zato sam stavila navodnike cisti progesteron ali malo manta ako se pije na bolje vaginalno Klinika je u ZG?ako nekome treba da znam uputiti?
2016 10 06
Hvala, Vikili i Sanja8888 :)
2016 10 06
Maca (čita se maka), biljka iz Perua, može se piti u kapsulama, prahu ili kao čaj ;) Mrvicu proguglaj, još uvijek je relativno nepoznata kod nas
2016 10 12
Sory..Sanja Toljan...nisma se odmah mogla sjetiti.. :")
2016 10 12