Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Dopunsko zdravstveno

Pozdrav, zanima me koje imate i koliko plaćate? Ako odem bilo gdje, npr. u Croatiu sutra ujutro ugovoriti ga, jel mi odmah i vrijedi od tog trenutka ili treba proći neko vrijeme..? Hitno mi je.. Hvala unaprijed ;)
2016 10 06
Ne vrijedi od trenutka. Čini mi se da je 2 tjedna, ali možeš provjeriti na njihovim stranicama.
2016 10 06
Je evo sad sam našla, 15 dana. Baš sam biserka :s Imaš kakvu preporuku ili je to sve isto s*** drugo pakovanje
2016 10 06
> Maleficent80: > Je evo sad sam našla, 15 dana. Baš sam biserka :s > Imaš kakvu preporuku ili je to sve isto s*** drugo pakovanje ja imam hzzo,htjela otći drugdje pa mi rekli da moram plaćat još 2 mjeseca se*onje (stvarno jesu) i na kraju ostala jer mi se ne plaća duplo..
2016 10 06
Nemam preporuku, sorry. Usporedi cijene i uvjete, možda se još netko javi.
2016 10 06
Odite u Uniqa osig..ako se ne varam osiguranje počinje 24 sata od uplate prve rate,tako je bilo prije 3 godine kada sam ja sklopila s njima ugovor.Mjesečno je 65 kn i imate uz sve kao i kod drugih još pokrivenu B listu ljekova..
2016 10 06
> SnjezanaCulo: > Odite u Uniqa osig..ako se ne varam osiguranje počinje 24 sata od uplate prve rate,tako je bilo prije 3 godine kada sam ja sklopila s njima ugovor.Mjesečno je 65 kn i imate uz sve kao i kod drugih još pokrivenu B listu ljekova.. Možda se varam...ali mislim da nigdje nema da osig..počinje 24 h nakon uplate.. Namjerno su mijenjali zakon..jer onda ljudi nisu uplaćivali..ni otvarali osiguranje dok im ne zatreba... I tako je država sebe osigurala..
2016 10 07
Uniqa 65kn i vrijedi odmah idući dan....provjereno...sklopili ugovor mama, brat i prijateljica...i ovaj mjesec ja...unutar par tjedni dobivate iskaznicu na kućnu adresu...a i b lista lijekova i sve ostalo kao kod hzzo-a
2016 10 07
> Agata19: > Uniqa 65kn i vrijedi odmah idući dan....provjereno...sklopili ugovor mama, brat i prijateljica...i ovaj mjesec ja...unutar par tjedni dobivate iskaznicu na kućnu adresu...a i b lista lijekova i sve ostalo kao kod hzzo-a najvaznije je pitanje da li Uniqa dopunsko osiguranje vrijedi u drzavnim bolnicama ili samo kod odredenih privatnih lijecnika i u odredenim privatnim klinikama? da ne bi bilo "nismo znali" i sok ako u drzavnoj bolnici ne priznaju dopunsko uniqa osiguranje nego samo dopunsko hzzo osiguranje prije je bilo tako, ne znam jel se sto promijenilo u nekoliko godina...
2016 10 07
evo ja sam također uzela uniqu prije mjesec dana,dobro sam se raspitala i pokrivaju najviše..,za nekih desetak dana stigla mi je kartica koja vrijedi od drugog dana od kad sam ugovorila
2016 10 07
Oprostite što upadam kao padobranac, ali stvarno me zanima a nije mi jasno, čemu služe ta dopunska zapravo, ako sve isto možemo dobiti preko normalnog zdravstvenog..:/ Je li razlika u tome što se sa tim dopunskima ništa više ne plaća jednom kad ih uzmeš, ili imaš pravo na više pretraga, ili što...? Bruka me pitati pa se nemojte rugati. ,:( Jednostavno mi je taj dio nejasan. :s Zadnji pout sam prije x godina ležala u bolnici i ništa mi država nije naplatila, da li se to promijenilo možda, da li sada naplaćuju ali sa dopunskim ne, ili što...:/
2016 10 07
> Uljeshura: > Oprostite što upadam kao padobranac, ali stvarno me zanima a nije mi jasno, čemu služe ta dopunska zapravo, ako sve isto možemo dobiti preko normalnog zdravstvenog..:/ Je li razlika u tome što se sa tim dopunskima ništa više ne plaća jednom kad ih uzmeš, ili imaš pravo na više pretraga, ili što...? > Bruka me pitati pa se nemojte rugati. ,:( Jednostavno mi je taj dio nejasan. :s > Zadnji pout sam prije x godina ležala u bolnici i ništa mi država nije naplatila, da li se to promijenilo možda, da li sada naplaćuju ali sa dopunskim ne, ili što...:/ danas plaćaš sve..,ne možeš otvoriti vrata ordinacije,a da ne platiš barem 10kn participacije....ako nemaš dopunsko
2016 10 07
Wow...ovo nisam znala za uniqua osig...odlično! Ali već plaćam preko hzzo-a..i ovo je istina..ako se ideš preseliti..plačaš im barem još jednu ratu iako nisi više tu...čisti lopovluk. Uljeshura...nema normalnog zdravstvenog...sada ili imaš pravo na zdravstveno osig. preko države...točnije oslobođen si plaćanja istog, jer ti primanja ne prelaze idređenu mjesečnu svotu po članu...ili si maloljetan... U ostalim slučajevima moraš plaćati.. Ako odlučiš da to ne želiš...e onda samo da dođeš u bilo koju ordinaciju pitati nešto plaćaš...apsolutno plaćaš sve iz džepa...recepte...ljekove...ne daj Bože bolnice i pretraga...moraš biti besramno bogat..
2016 10 07
super, ova uniqa se onda cini bas dobra
2016 10 07
Upravo čula na radiju...promoviraju allianz osig...čini se isto sve pokriveno...za 45 kn mjesečno.. Odlično...ako je tako.. Samo ne znam nakon koliko se aktivira..
2016 10 07
1 2