Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Isabel Marant Bobby

Bok cure, Htjela bih si uzeti ove tenisice, kopiju. Zanima me ima li koja iskustva sa narucivanjem preko interneta! Voljela vih da dodu bas takve a ne da su nekakvog drugacijeg izgleda kao sto se zna dogoditi kad kupujes preko neta... Ili ako mozda neka od vas zna gdje ih mogu kupiti u zagrebu? Hvalaa :)
2016 10 09
Ne vidim nigdje sliku koju si stavila? Budi oprezna s tim kopijama jer dosta kostaju preko interneta a nisu kvalitetne..:/ bar se meni tako pokazalo, mozda ti budes imala srece. U zagrebu sumnjam da imas kupiti neku dobru kopiju jedino sam vidjela preko neta.. A original ima u Nicolasu i mozes preko tereza storea naruciti
2016 10 10
Ma nema slike, nisam stavila... klasicne te bobby! :) A ti si narucila sa ebaya? Tog me i strh da ne dam 100 eura a da dode nesto bezveze :)
2016 10 10
> Lululu00: > Ma nema slike, nisam stavila... klasicne te bobby! :) > A ti si narucila sa ebaya? > Tog me i strh da ne dam 100 eura a da dode nesto bezveze :) Ja sam narucivala bekket i doslo je s*****... njihove slike su kao i ovdje, jedno na slici a pitanje sto ces dobiti
2016 10 10
> Lululu00: > Ma nema slike, nisam stavila... klasicne te bobby! :) > A ti si narucila sa ebaya? > Tog me i strh da ne dam 100 eura a da dode nesto bezveze :) Sori tek sad vidim da si nesto napisala.. Ne, narucene su preko tereza stora.. Nadam se da si pronasla svoje do sad:)
2016 11 17
> babsy123: > Ne vidim nigdje sliku koju si stavila? Budi oprezna s tim kopijama jer dosta kostaju preko interneta a nisu kvalitetne..:/ bar se meni tako pokazalo, mozda ti budes imala srece. U zagrebu sumnjam da imas kupiti neku dobru kopiju jedino sam vidjela preko neta.. A original ima u Nicolasu i mozes preko tereza storea naruciti A kopiju sam prvo narucila s ebaya,da
2016 11 17