Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Zna netko gdje kupiti?

Bok, znate li mozda gdje ima za kupiti najobicnijih bodi/potkosulja na bretele ili deblje bretele i da se kopcaju dolje? Nalazim samo one za izlaske ili duge rukave x-)
2016 10 16
Probaj u Lisce, znam da su oni uvik imali
2016 10 16
Hvala ali bas gledam bodiji su im po 200kn ,:(
2016 10 16
Ja sam nedavno isto trazila i mogu ti rec da ih jedino ima bas po tim prodavaonicama donjeg rublja(i to ne u svakoj), a tamo su im cijene ajme. Gledala sam i u ovim velikim lancima di imaju i donje rublje al nista tamo nisam nasla. Bar ovde u St ne.
2016 10 16
Pa ne vjerujem da nemaju tak obicnu i "svakidasnju" stvar :o Pa to je potkosulja s dodatkom kopcanja a kosta ko da je s dodatkom helikoptera. Ja jos nisam naletila po tezenisu i tim ducanima na obicni crni/bijeli bodi a evo u lisci obican da obicniji nemre bit 200kn. Pa nisu normalni stvarno.
2016 10 16
Razlika triumph i tezenis nebo zemlja u kvaliteti. U cijeni i ne bas.
2016 10 16
Ima kod mene jedan dućan s dević i nina stvarima, jeftini su, a baš imaju dosta tih jednostavnih artikala. Mogu pogledati sutra ili u utorak pa javim ako ima i koja je cijena :)
2016 10 16
Ma znam da je tezenis ocaj, nemaju ni pamucne gace ali ocekujes da imaju te bodije bar. Joj hvala ti puno! :D Cula sam da je taj devic dosta ok s kvalitetom
2016 10 16
Meni odličan! Sve pamuk, a gaće i potkošulje su im peri deri. Kupujmo hrvatsko i to :")
2016 10 16
> SaraKedavra: > Ima kod mene jedan dućan s dević i nina stvarima, jeftini su, a baš imaju dosta tih jednostavnih artikala. Mogu pogledati sutra ili u utorak pa javim ako ima i koja je cijena :) Na koji dućan misliš. Kaj se tiče gaća i potkošulja najbolje su mi bile u santani (plac).Svih boja i dezena, nepoderive, a cijena plafon 15 kn. :(
2016 10 16
Katana :) Pred 2 tjedna sam bila, muške potkošulje dević 16kn, na placu po 25, u galebu 90( crne, bijele oko 60 čini mi se)
2016 10 16
> SaraKedavra: > Katana :) > Pred 2 tjedna sam bila, muške potkošulje dević 16kn, na placu po 25, u galebu 90( crne, bijele oko 60 čini mi se) Ja tu katanu uvijek izbjegavala jer sam u više navrata naišla na kinesku robu (gaće i sl.) A to da dević je na placu je skuplji nego u trgovinama.
2016 10 16
Baš sam htjela napisati Dević, mislim da sam prije par godina od tamo dobila par komada
2016 10 17
A to za kinesko ne znam, robu ne gledam ,tamo idem po gaće, potkošulje i gumice za kosu :D Imaju i tu ninu nešto, hrvatski proizvod, nepoderiv.
2016 10 17
Pletix, Skinny, Nama, Benetton.
2016 10 17
1 2