Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Palmanova outlet

Pozdrav cure! Planirala sam se uputit ovih dana u Palmanovu outlet. Pa me zanima ako se tamo nade povoljnijih stvari? I je bila koja u proteklih mjesec dana?
2016 10 17
I mene bas zanimalo :D ako smijem pitati usput dali se isplati do ZG u Rozes outlet?
2016 10 18
Ja bila prije cca mjesec dana u Palmanovi. Našla super stvari..otvorila se i nova Guess trgovina. Nike je bilo jako povoljnih super stvari,Boxer koliko vidim imaju vikend akcije..Mötivi super stvari... Svakako isplativije nego tu kod nas.
2016 10 18
Roses Outlet je očajan! Ja sam bila lani i sve ja stara demode roba...baš ništa nisam našla, a ja uvijek nađem, osim jedne S Oliver tunike koju sam opet platila 300kn... Palmanova mi se čini ok, bila sam prije mjesec dana, al smo išli za Veneciju pa nisam stigla ništa kupit :)
2016 10 18
Meni mama govori upravo da ce vjerovatno tamo biti dodatna snizenja malo pred bozic :) Trebale bi se krpicarke skupiti pa ici zajedno hehe
2016 10 18
I ja bi u Palmanovu! ;)
2016 10 18
Isplati se! Prati na njihovoj stranici kada su popusti, tada ces najbolje proci. Znaju markirane jakne kao Guess biti po 30-tak eura, haljine po 15-tak. Nade se svasta :)
2016 10 20