Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

xyz trgovina

Kakva su Vasa iskustva prilikom kupnje ili samo posjetu trgovini? Vidim da u recenzijama na fejsu ima dosta losih komentara vezanih za ponasanje prodavacica te nezadovoljstvo ljudi njihovim bahatlukom i "procjenom" dubine dzepa kupaca. I jos jedna vazna stvar . Neki ljudi tvrde da stvari u trgovi nisi original...
2016 10 17
Jojj, ja bacim oko na Armani, malo na torbe, onda prošetam do Burberrya, ne kupim ništa uglavnom jer uvijek mi na to bude nemoguće toliko novca izdvojit za baloner, onda čekam akciju na Armani torbe-))uglavnom ne dočekam-)) Uglavnim mi se nitko ne obrati, bili su ok jednom al to je bilo na muškom odjelu kad sam dragom majcu kupovala.....i takoooo Onda u Modianu pa na rateeeeeeeeee!!! E sad kad mi nema Modiane nije mi više niš fora-(( A jesu li originali tu ne znam..
2016 10 17
> maya789: > Kakva su Vasa iskustva prilikom kupnje ili samo posjetu trgovini? Vidim da u recenzijama na fejsu ima dosta losih komentara vezanih za ponasanje prodavacica te nezadovoljstvo ljudi njihovim bahatlukom i "procjenom" dubine dzepa kupaca. > I jos jedna vazna stvar . Neki ljudi tvrde da stvari u trgovi nisi original... yup, i ja sam tako čula. ne ulazim u taj dućan, izgleda mi tako pretenciozno da to nije normalno. mogu si mislit kakve su prodavačice.
2016 10 17
Ja sam imala pozitivna iskustva, i u zagrebu i u splitu, prodavacice su bile i vise nego fer, stajale su kraj mene sto mi je bilo cudno ali s obzirom na cijenu stvari ne smatram to 'snobovski' , usluzile , donile broj cipela, svakako sve pozitivno, tamo je najbolje kupovat prije bozica i u 7 misecu jer cijene padnu mnogo , neke i vise od pola
2016 10 17
Kupujem godina u tom dućanu. Roba je kvalitetna uglavnom uzimam Armani tenesice i torbe koštaju ali je i kvaliteta, a to sto govore da odjeća nije original govore ljudi koji si je nemoguće priuštiti. Svaki dizajnerski dio odjeće ima svoj kod bile to tenesice torbe ili remen po kojem se može provjeriti dali je original tako da su ovo puste price. Ja na dućan imam sve pohvale.
2016 10 18
Ja isto moram pohvaliti prodavačice. Kupujem tamo nekoliko puta godišnje, ne sad često, no jedno 4-5 puta kupim nešto i to uglavnom "konkretnije" stvari tipa torbe, obuću i kapute... Prodavačice su apsolutno svaki put bile iznimno ljubazne, nenapadne i uslužne, mislim da su poprilično dobro naučene kako pustiti kupca na miru ako samo želi razgledavati bez da mu netko visi za vratom, a opet da se za trenutak stvore kraj njega ako mu nešto treba, što je kod nas u trgovinama rijetko slučaj. Par puta su mi povlačili robu iz Splita jer nije bilo mog broja u Zagrebu, jednom su mi iz Splita i povukli torbu jer je ona koju su oni imali tu imala jednu malu flekicu... Taj puta su mi maksimalno izašli u susret, još sam ja htjela odmah platiti jer su bili aktualni oni Gloria/Story kuponi za -40% pa samo pokupiti torbu kada stigne, no tada su pozvali voditeljicu dućana da pitaju smiju li to, na što je ona rekla da ne dolazi u obzir, neka torba prvo dođe i ja je pogledam je li sve u redu, a popust (makar tada više neće vrijediti) će mi ona naknadno odobriti i da uopće ne brinem - i tako je i bilo. Što se fejkova tiče, načula sam to od nekih ljudi prije par godina, no to se odnosilo na neke specifične i malo skuplje marke - Iceberg, Dsquared i sl. ako se dobro sjećam. Poslije to više nisam čula. Ja te marke nisam kupovala jer ih ne volim, no ono što jesam - bili su bez sumnje originali jer se radi o markama koje i inače volim i koje sam kupovala i vani u flagship dućanima i kod kojih mislim da znam što je original a što fejk. A mislim da, pogotovo otkad smo u EU, stvarno ne bi smjelo biti moguće da se u takvim trgovinama prodaju fejkovi.
2016 10 18
Meni su prodavacice tamo ugl skroz ok..bila sam tamo neki dan cipele jedne probat i prodavacica je bila tolko ljubazna da mi bilo neugodno sto cipele nisam i kupila😀 ALI prijateljica je prije cca pola godine tamo kupila MK torbu koja se nakon malo nosenja (max mjesec dana) pocela guliti! Odnjela je torbu reklamirat i bez pogovora su vratili novce, cak se nisu ni iscudavali tako da je ipak malo to sve skupa upitno.. ne znam
2016 10 18
Da, ne bi se trebala tak brzo gulit definitivno.... Nije to guess od tisuću i neš kunica....
2016 10 18
iskreno,nemam pohvale za taj ducan... i mislim da im je jako upitna kvaliteta robe koju prodaju tamo .. nedavno sam bila kupila armani torbu tamo koja mi se ogulila nakon 2 tjedna nosenja te sam je otisla reklamirat i dala su mi novu istu takvu torbu koja mi se takoder nakon cca 3 tjedna nosenja cijela ogulila.. i tu torbu sam bacila u smece, jer mi nisu htjeli povrat novaca izvrsit.. prodavacica je totalno neljubazna bila a istu takvu armni torbu je kupila moja prijateljica u Italiji i njezina jos uvijek izgleda kao nova, tako da sam uvjerena da su meni prodali fejk torbu jer ne znam koje drugo objasnjenje bi bilo za to...
2016 10 18
prema meni su isto ok, svaki put, usluzne, normalne prodavacice gore su mi one u zare :D
2016 10 20
Ja nemam bas najljepša iskustva s XYZ trgovinom! U Areni i u Cityu su prodavači koma, ako nisi dosla sređena u ducan. Bila sam u areni par puta na kavi i s kave svratim u ducan vidjeti kaj ima, i par puta kad sam dosla u trapkama i majici, kožna jakna i tenke (nisam prljava ni poderana niti smrdim, da se razumijemo),nitko mi nije htio reci dobar dan, a kamoli me pitati sto tražim. I nikako mi se ne sviđa sto po vanjskom izgledu i stajlingu sude ljude i neljubazne su. Dosla sam jednom, ali sasvim slucajno, prije neke fešte u arenu i ušla u xyz i bila sam sređena, a prodavačice su trčale oko mene, trebam li sto, zovite i ostalo. Znam tamo kupovati, i najjače mi je kad tako dođem u casual izdanju u shopping i onda kupim neki rodendanaki/božićni poklon, a prije toga me nisu htjele uopce uslužiti. Ali najgore iskustvo sam imala sinoc u Zari u CITY centru. Znaci isla sam u Interspar i ušla u Zaru jer tražim zimsku jaknu. Prije par tjedana sam nasla jednu ali nisu imali broja, a u tu jaknu sam se zaljubila! I sinoc uđem i naletim na tu jaknu u svojoj veličini, bila sam sretna kao malo dijete. Uglavnom, odem na blagajnu i zamolim ženu da mi ostavi jaknu sa strane na 15-20min i naglasim joj da moram orici po novce, ali cu se vratiti da ju kupim. I otrčim do auta i odvezem se brzo doma po novčiće, vracam se u Zaru (prošlo je 20min tocno), dođem na blagajnu, moje jakne nema. A taman po ulasku u ducan sam skuzila njihovu radnicu kako jednu jaknu kao moju nosi prema garderobi. Odem do garderobe, jakna na stolu gdje se ostavlja odjeća nakon sto je probana. Pitam koja je veličina, kad ono moja veličina!!! Uzmem jaknu odem na blagajnu i dođem na red i ono gledam ženu u nevjerici da me nije htjela pričekati. Jako sam se razočarala, jer sam ju bas lijepo zamolila da me pričeka jer se vracam po jaknu samo dok od doma dofuram novce.
2016 10 20
Već duže vrijeme trazim crnu ili crvenu torbu Guess ili Hilfiger,cekam mozda ulovim kakva sniženja,ali se i dvoumim jer sam od puno cura čula da su guessove dosta nekvalitetne..ocekujem da cu tu torbu nosit godinu,dvije i vise a ne da se nakon par mjeseci počinje gulit ili slično a dodju kao suho zlato...cure gdje ih najčešće vi kupujete i što preporučate?
2016 10 21
Moja guess se doslovno raspala, ostao mi je samo metalni znak...komaaa
2016 10 21
Daa se ja vratim na xyz trgovine, odnosno - prodavačice. Mlada sam (20 god) te sam uglavnom u starkama, majici običnoj i u rebama.. svaki put kad tu uđem razgledat, nitko me ne pozdravi, prodavačice me gledaju preko oka a onaj njihov zaštitar me gleda ko da sam ratni zločinac :') išla sam tamo prošlu zimu kupit uggsice, pitam ja imaju li moj broj, ona me nije ni pogledala, samo je rekla "ne virujen" i otišla. razočaranje živo, od tad izbjegavam ulazit tamo
2016 10 27
> DaBudabudabu: > Kupujem godina u tom dućanu. Roba je kvalitetna uglavnom uzimam Armani tenesice i torbe koštaju ali je i kvaliteta, a to sto govore da odjeća nije original govore ljudi koji si je nemoguće priuštiti. Svaki dizajnerski dio odjeće ima svoj kod bile to tenesice torbe ili remen po kojem se može provjeriti dali je original tako da su ovo puste price. Ja na dućan imam sve pohvale. Hkm... Armani pvc torbe su vrlo daleko od kvalitete. Mogu si priustiti, ali dati za pvc vise od 1500 kn samo zato sto nosi potpis Armani mi je smijesno. Bluze i hlace su im ok, ali torbe koje nisu kozne po toj cijeni... C'mon!
2016 10 27
1 2