Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

POĆI U POLITIČARE

znam da je tema o politci malo škakljiva al politika je svuda oko nas i ne možemo je zaobići, kažu ako se ne baviš politikom bavit će se ona sa tobom, a da vam se ukaže prilika postati političar jel bi se toga odmah prihvatili ili biste prije malo bolje razmislili ? .....
2016 10 25
ne ne i ne... svako ko ima samopostovanje po mom misljenju ne bi se bacio u politicke vode, cim udes u politiku pocinje te se gledati kao lopova, bio ti to ili ne, uvijek ce neko biti za a neko protiv... jedna pametna osoba ionako ne moze promjeniti vladu niti njihove odluke.. bolje je ne mijesati se i kao obican laik nastaviti se boriti za sebe
2016 10 25
mene učili da je lagati ružno, njima je to sasvim normalno,još te gledaju pravo u oči
2016 10 25
Imala sam priliku, ima ju svatko. Nije to znanstvena fantastika. Ne bih. Imala sam priliku poznavati neke koji su bili u visokoj politici. Svima je otišlo zdravlje, neki su umrli, neki su teško bolesni. Malo je toga kako piše u novinama. Stres je ogroman, pritisci sa svih strana, lobiranja, izvrtanja, podmetanja.
2016 10 25
jel ipak treba imati neke posebnije osobine za to?
2016 10 25
Sonja ako misliš na to da treba biti lažov i lopov, ne mislim to. Zanimanje kao i svako drugo. Ima lažova i lopova među pravnicima, liječnicima i automehaničarima. Stoji ovo što je Dariaa98 napisala, jednom kada te ocrne, ostaješ crn, bio ti ili ne. To što najnesposobniji isplivaju govori nešto i o narodu. :P
2016 10 25
ne mislim samo na to, usput treba biti i debelokožac, ni to ne može svatko 8-)
2016 10 25
> SonjaSpoljaric: > jel ipak treba imati neke posebnije osobine za to? Naravno da treba! Kak i kod prijave na svaki natječaj za posao moraš priložiti i "Potvrdu o nekažnjavanju"..jedino kaj za političarku moraš biti kažnjavana, to ti je usput i preporuka..dakle, pronevjera, gospodarski kriminal, pregaženje i ubojstvo ljudi (može i u Mađarskoj, nije uvjet samo unutar RH)..i tak to :P
2016 10 25
al ipak vidiš - vlas je slast- svugdje idu, svi ih pozdravljaju, nose fina odjela, košulja, kravata, di god idu ih se časti, niti novčanik ne moraju nositi sa sobom, kao i mi obični smrtnici 8-)
2016 10 25
al ne treba se tomu čudit, to je sve u sklopu njihovog radnog mjesta 8-)
2016 10 25