Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Uplacivanje na racun

Pozdrav, imam jedno jako bitno pitanje, trebala bi uplatiti 1000 kn na bratov racun u svedsku Sad mene zanima kakva je procedura to prek internet bankarstva, kolike su provizije? Isto pitanje sto se tice banke (provizija)
2016 11 04
Pay Pal naplati njemu proviziju, wu tebi.. al ne bih preporučila pay Pal.. jer to se ne uplati na karticu nego kao na njegov pp novčanik i ako hoće da mu se novac "spusti" na karticu mora platiti još 5 eura.. znači, na kraju bi izgubio oko 15-20eura
2016 11 04
Najjeftinije ti je preko bankovnog računa. Trebas njegov račun, swift i broj banke.
2016 11 04
Dao mi je to Ali me zanima da li je pametnije to obaviti preko banke ili mogu i preko net bankarstva? (Tu se bas i ne snalazim previse) > Garavusa: > Najjeftinije ti je preko bankovnog računa. Trebas njegov račun, swift i broj banke.
2016 11 04
Jeftinije je preko net bankinga, samo.... Raspitaj se u svojoj banci koliko točno dođe naknada za prebacivanje novaca jer sam ja prošli put platila oko 100 kn za uplatu na talijanski račun preko net bankinga, a da sam to uplatila u banci rekli su mi da bih platila još i više....
2016 11 05