Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Gležnjače pomoć

Prije nekih par dana narucila sam gleznjace ..kad su stigle..jedino sto sam osjetila je bio jak jak smrad kao neke kemikalije..E sad 3 dana su stajale na balkonu i smrad ne odlazi..dali se netko susretao s istim :(
2016 11 06
Znala sam naići na cipele ili torbe takvog strašnog i jakog mirisa...obično je bila riječ o nekim kineskim proizvodima...tretiranim tko zna čime. Zna se izluftati...nakon dužeg vremena.
2016 11 06
bojim se da će ti taj smrad ostati zauvijek, teško se to može bilo kako iskorijeniti!
2016 11 06
Strasno bas su me razocarali.. Strah me nosit ih ..a opet ne bi prodala nekome bas radi mirisa :( a predobre su
2016 11 07
Imala sam jednom takve smrdljive sandale! To ti je smrad kineskog materijala i lošeg ljepila! Bojim se da im nema spasa! A i ne zna što bi to bilo s nogama u njima?!
2016 11 07
Ima u DMu sprej za cipele, bas za izvana....probajte naspricati s tim cijele i dugo vremena ostaviti vani....meni su jedne tako posprejane luftale se na suncu i otisao je miris :) nazalost danas di god kupujemo kipujemo kinesko, ali kad je nesto lijepo kako odoliti :/
2016 11 10
> suzistyle26: > Ima u DMu sprej za cipele, bas za izvana....probajte naspricati s tim cijele i dugo vremena ostaviti vani....meni su jedne tako posprejane luftale se na suncu i otisao je miris :) > nazalost danas di god kupujemo kipujemo kinesko, ali kad je nesto lijepo kako odoliti :/ Hvala..pokusat cu s tim ☺..
2016 11 10
Ja sam luftala jedne čizme 2 tjedna .I smrad je ispario,još se osjeti,ali beznačajno,a kad su mi stigle,cijela soba mi je smrdjela.
2016 11 11
> Newenter: > Ja sam luftala jedne čizme 2 tjedna .I smrad je ispario,još se osjeti,ali beznačajno,a kad su mi stigle,cijela soba mi je smrdjela. Ja jos uvijek..suprug mi govori da mirisu po ljepilu..valjda ce otici ☺
2016 11 11