Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Najpopularniji artikli i muljanja !!!

annimea odi na naslovnu tamo ces je naci [:smije] [:smije]
2013 04 08
nema sisa, ima guzica, tabana i pupkova [:smije]
2013 04 08
Evo i jedan veliki plus za temu! MValentina, eeee da, vidiš tog se nisam sjetila, sigurno bi [:smije] to je sigurno :)) Neznam, no meni je to vrlo vulgarno i iskreno mislim da izgleda seljački, no kako god da i ja zelim tako privuči pažnju nemam čime [:smije] [:smije] [:smije]
2013 04 08
Marcia Ona misli da je sexy i da je komad [:smije] [:smije] a ti moras piti gusti sok pa ti mozda i narastu [:smije] [:smije]
2013 04 08
annimea moras pricekati do navece ona je u nocnoj smjeni na naslovici [:smije] [:smije]
2013 04 08
+ za temu , i ja sam več par puta to primjetila i jako me živcira to:))
2013 04 08
definitivno pogledajte i ostale njene oglase [:hihot] [:hihot] ako kojim slucajem ovo cita, nek se ne ljuti, mi se tu malo salimo, a ona je carica [:poljubac] [:poljubac]
2013 04 08
Taj je definitivno za naslovnu stranicu [:smije] [:smije]
2013 04 08
Hahahahaha [:smije] [:smije] Mislim da je ipak pobjedila rezervirana kraća traper jaknica koja mi je staaalno gore. Nevjerojatno [:smijesi]
2013 04 08
MValentina e točno to misli, a neka, nismo zato svi primitivni ko takve, e sad bi nazdravila sa vama cure [:zaljubljen]
2013 04 08
Eh da, ta traper jaknica se vec dosta dugo vrti, znam da je inace dosta trazena, pa mi cudno kak da nije vec prodana.. [:sokiran]
2013 04 08
Marcia zivjela ti meni [:hihot] da nije takvih koga bi mi sad ogovarale [:smije] [:smije]
2013 04 08
MValentina, ma zivjela i ti meni! [:zaljubljen] Heheheh i to šta kažem, a jednostavno, što reći, ljudksa glupost [:smije] [:smije] Izgleda da se ovdje nece prodavati i POKLANJATI više samo krpice [:hihot]
2013 04 08
Bilo bi tu svega jos samo da se muski ubace ajme ludila brale [:smije] [:smije]
2013 04 08
lanaz molim te od kuda ih ti izvlacis [:smije] [:smije]
2013 04 08