Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Najpopularniji artikli i muljanja !!!

Hahahaah, pa ubit ću se! [:smije] [:smije] moram pothitno postati neozbiljna, još više, hahaahah! [:smije] [:smije]
2013 04 08
sunny sok ti mora dragi napraviti mora biti organskog porjekla [:smije] [:smije] [:smije]
2013 04 08
Hahahaha, a jesi luda.. [:smije] [:smije] morat cu prvo dragog nabaviti.. [:jezik] [:smije] [:smije]
2013 04 08
+ za temu
2013 04 08
Ah kvragu! za sve je potreban muskarac, nista bez njega.. [:vrti] [:place] [:place] [:smije] [:smije]
2013 04 08
a cuj, probaj tu stavit oglas da trazis "snazne muske ruke koje ce ti podignuti i masirati grudi", vidjet ces kak ce odmah klikat svi na tvoje oglase da vide kak izgledaju te sise koje se trebaju podignuti [:hihot] [:hihot] [:smije] a mozda se onda i torinac javi [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2013 04 08
sunny to ti je jedino rijesenje za to ili pod noz a mislim da je ovo jeftinije i mozes ga se rijesiti kad narasu [:smije] [:smije] [:smije]
2013 04 08
Cure moje, mudro zborite! [:smije] [:smije] jeftinije prodjem sa muskarcem.. [:hihot] [:hihot]
2013 04 08
I jos ti se ten popravi [:smije] [:smije]
2013 04 08
I ne moras ic na fitnnes i tu ti je usteda [:smije] [:smije]
2013 04 08
[:smije] [:smije] [:smije]
2013 04 08
ja se zapiljila u topić,jedva sam skužila da prodaje trapke [:smije]
2013 04 08
nema vremena nemoj biti takva [:smije] [:smije]
2013 04 09
A vidim da se u popularnima vrte i artikli blokiranih cura pa zaista sada ne razumijem [:vrti] ???? Pitam se već par dana pa da se ne otvara nova tema kasno palim u ovu koja zapravo razglaba o pitanjima koje ja sebi danima postavljam. I non stop jedno te isti artikli, i na koji način oni uopće budu na glavnoj stranici?????? To je po broju pogleda ili????? Vidim da ovu stranicu like-aju i muški prek face-a pa očito oni pregledavaju "takve " artikle gdje zapravo i ne vidiš što cura prodaje, osim kaj se zapitaš da li možda kakve usluge [:sokiran] ????? Užas, ne želim griješiti dušu ali bojim se da je možda tako ...... [:sokiran]
2013 05 23
1 2 3 4 5